„Za życiem” w powiecie wieruszowskim

Powiat Wieruszowski podpisał porozumienie z Ministerstwem Edukacji Narodowej na realizację przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Wieruszowie zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”. W ramach tego programu Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Wieruszowie będzie od stycznia 2018 r. do grudnia 2021 r. realizować zadania wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na obszarze powiatu wieruszowskiego.

Dzieci w wieku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole mogą otrzymać wsparcie w postaci zajęć ze specjalistą: pedagogiem, logopedą, psychologiem, fizjoterapeutą. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci, u których stwierdzono niepełnosprawność lub zagrożenie niepełnosprawnością. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu z poradnią osobiście lub pod numerem telefonu: 62 7841295.