Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Możliwe dotacje z zakresu termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizacji źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi za pośrednictwem Programu priorytetowego dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na realizację zadań dotyczących termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizacji źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii w latach 2018- 2019, udziela 40%, 50% oraz 60% dotacji w formie częściowej spłaty kapitału kredytu na określone zadania.

   Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Funduszu w dniu 22 marca 2018r. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie, sala 27, godzina 10:00.

    

  • XLIII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

    OK-BR.0002.3.2018

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017r. poz. 1868 ze zm.), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego zawiadamiam, że dnia 28 marca 2018r. (środa) o godz. 1300 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się:

    XLIII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

Aktualności

RSS
 • Podbij Brukselę swoim projektem!

  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do składania zgłoszeń do konkursu RegioStars 2018 organizowanego przez Komisję Europejską. Konkurs promuje najbardziej oryginalne i innowacyjne projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich.

 • Wojewódzki Dzień Sołtysa z udziałem sołtysów Powiatu Wieruszowskiego

  Sołtysi naszego regionu, pochodzący z gminy Czastary oraz gminy Łubnice reprezentowali Powiat Wieruszowski 11 marca br. w Teatrze Wielkim w Łodzi podczas obchodów Wojewódzkiego Dnia Sołtysa.

  W cyklicznym już wydarzeniu, które z roku na rok zyskuje coraz większą rangę wziął udział starosta wieruszowski Andrzej Szymanek.

 • Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości

 • Powiatowy Konkurs Muzyczny MUZYKALIA

  Śpiewasz? Grasz na instrumencie muzycznym? Spróbuj swoich sił!

 • Ogólnopolska impreza Powiatu Wieruszowskiego coraz bliżej

  W związku z organizacją przez Powiat Wieruszowski ogólnopolskich mistrzostw w biegu na orientację ,,Puchar Najmłodszych’’, odbywających się 1-3 czerwca br. na terenie powiatu wieruszowskiego, w minioną sobotę odbyło się spotkanie przedstawicieli Powiatu, Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Junior’’ w Ochędzynie, będącego współorganizatorem mistrzostw, budowniczych tras, sędziów oraz kierowników, związanych z przedsięwzięciem.

 • "Kopernik" otwarty dla gimnazjalistów

  Chcesz zdać świetnie maturę, opanować bardzo dobrze język obcy, nawiązać międzynarodowe przyjaźnie i uczestniczyć w zajęciach na uczelniach wyższych? Przyjdź do "Kopernika"!

 • Zjazdy z drogi wojewódzkiej nr 450 do pól

  Kwestia zjazdów z drogi wojewódzkiej nr 450 do pól była głównym tematem piątkowego spotkania rolników gminy Wieruszów z przedstawicielami Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi, który reprezentował zastępca dyrektora ds. utrzymania Włodzimierz Maciejewski wraz ze współpracownikami.

 • Zanim zatrudnisz ……. sprawdź!

  Zgodnie z art. 21 ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, w przypadku zatrudnienia lub dopuszczenia osób do innej działalności związanej z wychowaniem, edukacją, wypoczynkiem, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi, pracodawca lub inny organizator w zakresie takiej działalności ma obowiązek sprawdzenia, czy dane zatrudnianej lub dopuszczanej osoby są zamieszczone w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

Script logo StudioStrona.pl