II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.
Konkurs adresowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Celem  przeglądu jest wzbudzenie patriotyzmu w najmłodszym pokoleniu, budowanie poczucia tożsamości narodowej, regionalnej i przywiązania do rodzimej ziemi , kształtując postawy patriotyzmu i szacunku do spuścizny narodowej.

Występ laureatów konkursu odbędzie się w trakcie uroczystości obchodów 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości organizowanej przez Gminę Lututów.

Serdecznie zapraszamy szkoły oraz uczniów, jak również mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego do wzięcia udziału w konkursie!

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń znajdują się w zamieszczonych poniżej plikach.