Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2018r.
Szczegółowe informacje znajdują się w uchwale Nr 354/2017 Zarządu Powiatu Wieruszowskiego z dnia 4 października 2017 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej, która dostępna jest na stronie internetowej http://www.powiat-wieruszowski.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.Kandydatury należy składać na biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, ul. Rynek 1-7 98-400 Wieruszów w terminie do dnia 20 października 2017r.
(do godziny 1500)