• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XIV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”.

Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”.

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Zasady przyznawania Nagrody oraz tryb wyłaniania laureatów określa Regulamin.

Ostateczny termin zgłaszania produktów i usług do Nagrody Gospodarczej Powiatu Wieruszowskiego upływa z dniem 4 sierpnia 2017 roku.

Adres i forma zgłoszenia zamieszczone są na karcie zgłoszeniowej.
Wręczenie nagrody laureatom będzie miało miejsce podczas Dożynek Powiatowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!