Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   OK-BR.0002.42018

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017r. poz. 1868 ze zm.), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego zawiadamiam, że dnia 30 kwietnia 2018r. (poniedziałek) o godz. 1300 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się:

   XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  • Powiatowa muzyczna rywalizacja

   W niedzielne popołudnie (15 kwietnia br.) przeprowadzono w Bolesławcu organizowane przez miejscowe Gminne Centrum Kultury oraz Powiat Wieruszowski muzyczne przedsięwzięcie z udziałem mieszkańców naszego regionu.

   Występy uczestników były oceniane przez komisję jurorską. Rozdanie nagród, ufundowanych między innymi przez Powiat Wieruszowski, odbyło się z udziałem wicestarosty wieruszowskiego.

„Kopernik” czwarty w województwie!

26 stycznia b.r. w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Dziewcząt w Tenisie Stołowym. 

Niezmiernie miło nam jest się pochwalić, że Patrycja Moska, Alicja Augustyniak i Weronika Kowalczyk z Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie zajęły w nim czwarte miejsce! 

 

Gratulujemy i cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych licealistek. W sportowych zmaganiach wyprzedziły je tylko trzy szkoły: z Rawy Mazowieckiej, Piotrkowa Trybunalskiego i Skierniewic, a to oznacza, że powiecie wieruszowskim i w co najmniej kilku okolicznych wieruszowski "Kopernik" jest w tenisie stołowym najlepszy!

Script logo StudioStrona.pl