• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

•  bip1

• epuap

• pomoc prawna

„Lokalne Święto Osób z Niepełnosprawnością, wolontariuszy oraz osób pracujących na ich rzecz” 2020

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc” realizowało projekt „Lokalne Święto Osób z Niepełnosprawnością, wolontariuszy i osób pracujących na ich rzecz”.

Realizacja projektu ma na celu zwiększenie promocji umiejętności manualnych i plastycznych osób z niepełnosprawnością oraz działań wolontarystycznych realizowanych na ich rzecz.

Podczas podsumowania ww. projektu zostały przekazane indywidualne podziękowania i upominki oraz nagrody grupowe dla placówek realizujących zadania na rzecz osób z niepełnosprawnością, ufundowane przez Powiat Wieruszowski oraz Gminę Wieruszów.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do obejrzenia wystawy, która jest podsumowaniem całorocznej pracy placówek.  Wystawa jest w formie plakatowej w gablotach miejskich na Rynku w Wieruszowie oraz w formie wystawy przenośnej na sztalugach w różnych instytucjach na terenie powiatu.

W ramach projektu uczestnicy WTZ przygotowali również życzenia i stroiki, które zostały przekazane wspierającym urzędom i instytucjom.

Organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłym roku będzie możliwość zorganizowania tradycyjnej Gali w Wieruszowskim Domu Kultury, podczas której zostaną wręczone podziękowania.
Stowarzyszenie Integracyjne ,,Klub Otwartych Serc’’ wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym składa serdeczne podziękowania za promowanie posiadanych umiejętności oraz za bezinteresowną pracę na rzecz osób z niepełnosprawnością.

• fotogaleria