Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

  Rada Powiatu

 • Z ostatniej chwili...
  • 3780

   Informacja dotycząca zasad pracy Urzędu

   Starostwo Powiatowe w Wieruszowie od czasu wprowadzenia stanu epidemii nie zaprzestało i nie zaprzestaje obsługi interesantów.
   Interesanci po wejściu do Urzędu są kierowani przez wyznaczonego pracownika do właściwego pomieszczenia Urzędu w celu załatwienia sprawy i powinni stosować się do jego zaleceń.
   Rejestracja pojazdów w Wydziale Komunikacji i Dróg jest możliwa tylko po telefonicznym umówieniu terminu (dnia i godziny) wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 62 78 13 374.
   Jednocześnie informujemy, że codziennie w godzinach 11.00-11.15 nastąpi przerwa w obsłudze interesantów, z uwagi na konieczność dezynfekcji pomieszczeń.
   Przypominamy, że obsługa klienta odbywa się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów.

  • 3967

   Urząd nieczynny

   W dniu 4 czerwca 2021 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

 • bip1

 • epuap

 • pomoc prawna

„Praca na dawnej fotografii” – konkurs dla osób 50+

 • fotogaleria

Przeglądasz czasem zdjęcia z minionych lat? Może posiadasz wśród kolekcji tez takie, gdzie rozpoczynasz swoją karierę zawodową? Jeśli do tego skończyłeś 50 lat i mieszkasz w województwie świętokrzyskim lub łódzkim to portal Aplikuj.pl zaprasza do zabawy!

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, należy wypełnić do 4 czerwca 2021 roku formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie, zamieszczając w nim maksymalnie 3 fotografie związane z praca w czasach PRL lub późniejszych. Udział w konkursie jest gwarancją dobrej zabawy i umieszczenia zdjęć w  galerii pokonkursowej wraz ze zdjęciami pozostałych uczestników.

Przy okazji można wygrać świetne nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych (sferakursow.pl), książek i przydatnych gadżetów.

 

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii .

Script logo StudioStrona.pl