• Informacja

W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

• Informacja o zmianie dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej

Z uwagi, że Starostwo Powiatowe w Wieruszowie w dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) będzie nieczynne, dyżur nieodpłatnej pomocy prawnej przypadający na ten dzień zostanie odpracowany przez adwokata w dniu 23 grudnia 2019r. (poniedziałek) w godz. 8:00-12:00.

„Przedsiębiorco, rozwiń swoją firmę – pozyskaj środki unijne”

W imieniu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Przedsiębiorco, rozwiń swoją firmę – pozyskaj środki unijne”.

Szkolenie odbędzie się 19 czerwca 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja od godziny 09:45), sala konferencyjna Lokalnego Punktu Informacyjnego w Sieradzu, ul. Rynek 14.

W przypadku chęci wzięcia udziału w szkoleniu, organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia poprzedzającego szkolenie do godz. 12:00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W załączeniu program szkolenia.