Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

  Rada Powiatu

 • Z ostatniej chwili...
  • 3737

   Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2020 (ŁDZ-ŚWI) ŁÓDŹ, 12.09.2020

   W dniu 12.09.2020 r. na stadionie AZS w Łodzi odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2020 (ŁDZ-SWI) oraz Mityng la.

   W mistrzostwach wystartowało dwóch młodzików UMLKS START Wieruszów.

  • 3738

   Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!

   Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.

 • bip1

 • epuap

 • pomoc prawna

Aktualności

RSS
 • 3610

  Informacja

  Szanowni Państwo!

  Starostwo Powiatowe w Wieruszowie obsługuje swoich interesantów we wszystkich sprawach będących w jego kompetencji. Nadal bardzo ważnym jest ograniczony  do przypadków koniecznych, bezpośredni kontakt interesant – pracownik urzędu. Jest to podyktowane obowiązkiem zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa  i ochrony przed zakażeniem Covid-19, zarówno klientów jak i pracowników Starostwa.

  W związku z powyższym usilnie prosimy o korzystanie w pierwszej kolejności z informacji zamieszczonej na stronie internetowej Starostwa, w zakładkach odnoszących się  do poszczególnych rodzajów załatwianych spraw. Korzystanie z informacji telefonicznej jest możliwe i  może łatwiejsze, ale zabiera dużo czasu pracownikom, którzy mogą ten czas wykorzystać na załatwianie spraw. Prosimy też o korzystanie z możliwości załatwiania spraw drogą elektroniczną.Ułatwi to i usprawni  oraz przyspieszy załatwianie spraw. Pozwoli również na zaoszczędzenie czasu oraz wyeliminuje niepotrzebne Państwa wizyty  w Starostwie

 • 3647

  XXII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 920) § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020r. poz. 585) zawiadamiam, że dnia 25 czerwca 2020r. (czwartek) o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się XXII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

 • 3640

  Kontynuacja budowy pasywnego budynku edukacyjnego dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieruszowie

  Aktualnie na budowie trwają prace związane z wykonaniem attyki stropodachu budynku.

 • 3639

  Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

  Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza podmioty ekonomii społecznej, w tym przedsiębiorstwa społeczne, a także jednostki samorządu terytorialnego do udziału w  Konkursie o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.

 • 3634

  Ponad 58 milionów złotych na pomoc Przedsiębiorcom z województwa łódzkiego dotkniętych skutkami epidemii COVID-19

  Rozpoczęło się przyjmowanie przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego wniosków na pożyczkę płynnościową.

 • Drodzy maturzyści!

 • 3630

  XXIII edycja konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

  Fundacja WIP Warto Im Pomóc ogłasza kolejną edycję konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, w którym od 23 lat przyznawane są prestiżowe nagrody WIKTORII – wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

 • 3629

  Stypendia na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych

  Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 6 lipca 2020 roku rozpocznie rekrutację do 9 edycji stypendiów akademickich na rok 2020/2021.

  Stypendia w wysokości 6000 zł. przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

   

   

   

   

Script logo StudioStrona.pl