Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Tradycyjny Bal Maturalny w LO

  ,,Na ten dzień, a właściwie na ten wieczór, czekaliśmy 3 długie lata. Wypełniliśmy ten czas nauką, umacnialiśmy koleżeńskie więzi, coraz częściej myśląc o zbliżającej się maturze. Już tylko 100 dni dzieli nas od pierwszego egzaminu maturalnego. Dzisiejszego wieczoru pragniemy jednak odłożyć wszystkie myśli, by ta noc stała się wyjątkowa i niezapomniana."- tymi słowami uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie rozpoczęli jeden z najważniejszych wieczorów w ich życiu: tradycyjny Bal Maturalny.  

 • Lekkoatletyka. Zawodnicy z Powiatu Wieruszowskiego w Mityngu i Mistrzostwach Województwa

  W dniu 02.02.2019 br. w Hali RKS w Łodzi odbył się III Halowy Mityng RKS i ŁOZLA 2019 oraz Mistrzostwa Województwa Młodzików U16.

  W zawodach wystartowało czterech zawodników UMLKS START Wieruszów.

 • Wieruszowskie LO świętowało Dzień Patrona Szkoły

  Wicestarosta wieruszowski Stefan Pietras brał udział w piątkowych obchodach Święta Patrona Szkoły Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie. Urodziny Mikołaja Kopernika uczniowie i nauczyciele świętowali od początku dnia. Tegorocznym obchodom Święta patrona towarzyszył również szkolny Dzień Humanisty.

 • ,,Szansa na nowy start’’

  Krajowe Stowarzyszenie wspierania Przedsiębiorczości informuje o rozpoczęciu realizacji projektu pt. ,,Szansa na nowy start’’ w ramach Osi Priorytetowej X ,,Adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw w regionie’’.

 • PROJEKT GRANTOWY DLA GMIN. NAWET 150 TYS. ZŁ NA ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH!

  „Gmina na czasie" to nowy projekt Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, realizowany wspólnie z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.

  W ramach projektu gminy wiejskie, miejsko-wiejskie oraz miasta do 20 tys. mieszkańców z woj. łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego mogą ubiegać się o granty na realizację na swoim terenie mikroprojektów szkoleniowych, skierowanych do osób w wieku 25 lat i powyżej, w tym również osób niepełnosprawnych.

 • Odprawa podsumowująca działalność Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie

  W dniu 4 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie odbyła się odprawa podsumowująca działalność jednostki w minionym 2018 roku. W naradzie bilansującej pracę funkcjonariuszy KPP w Wieruszowie uczestniczył m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Żóraw oraz starosta wieruszowski Andrzej Szymanek.

 • Kolejny start lekkoatletów UMLKS START Wieruszów

  W dniu 26.01 br. w Hali Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi odbył się II Halowy Mityng RKS i ŁOZLA 2019.

  W zawodach wystartowało pięciu zawodników wieruszowskiego Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START Wieruszów.

 • Dzień Patrona Szkoły Stanisława Staszica

  25 stycznia br. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie obchodził Dzień Patrona Szkoły.

Script logo StudioStrona.pl