Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

   Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

  • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

   Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Aktualności

RSS
 • Ogólnopolski Konkurs "Przedsiębiorstwo Przyszłości" – Twoja firma może zdobyć certyfikat

  Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication oraz Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zachęcają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

  W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

 • Przedsiębiorco, czy słyszałeś o nowych możliwościach dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla Twojej firmy?

  W imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego w Sieradzu zapraszamy na Spotkanie Informacyjne pn.: „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”, które odbędzie się w dniu 14 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sieradzu.

 • Jutro seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE’’

  Chcesz mieć szczęśliwych pracowników? Otwórz żłobek w firmie! Zachęć mieszkańców regionu do powrotu na rynek pracy. Jak to zrobić? Z Funduszami Europejskimi!
  Szczegóły poznasz 27 kwietnia 2018 roku na seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE. Wsparcie aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”. Seminarium odbędzie się w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

 • Drzewo Powiatu w Parku 650-lecia Wieruszowa

  650 drzew na 650-lecie Wieruszowa – pod takim hasłem odbyła się w miniony poniedziałek akcja sadzenia dębów w pobliżu kirkutu, przy ul. Żydowskiej w Wieruszowie.

 • Uniejów wita licealistów ,,Kopernika’’!

  W środę 18 kwietnia br. licealiści z Kopernika wraz z opiekunami zwiedzali Zakłady Geotermii w Uniejowie. Młodzież zapoznała się z możliwością wykorzystania wód i energii geotermalnych w Polsce.

  Wycieczka dla uczniów została sfinalizowana w ramach projektu ekologicznego „Kopernik jest EKO”. Ta trzecia z kolei już zaplanowana wycieczka uświadomiła uczniom, jak ważny obecnie jest zrównoważony rozwój i jak dużą rolę, ze względu na opłacalność oraz szerokie zastosowanie, odgrywa obecnie energia geotermalna.

 • Konkurs dla miłośników wycieczek rowerowych

  Serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl zaprasza do wzięcia udziału w I edycji konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim”, skierowanego do mieszkańców województwa łódzkiego.

  Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś!

 • Nie masz pomysłu na spędzenie 2 maja? Połącz przyjemne z pożytecznym i udaj się na darmowy spływ Prosną w sąsiednich okolicach!

  Firma Przystań Eskapada zaprasza na 5. edycję akcji sprzątania Prosny w okolicach Grabowa nad Prosną.
  Oferuje tym samym darmowy spływ kajakowy w majówkę dla każdego, komu dobro środowiska leży na sercu - wolontariusze poszukiwani!

 • Powiatowe obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  Z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Samorząd Powiatu Wieruszowskiego organizuje powiatowe obchody patriotycznego wydarzenia. Uroczysta akademia odbędzie się 27 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie.

Script logo StudioStrona.pl