• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

Rada Powiatu

• Wydział Komunikacji i Dróg informuje

informacja o rejestracjo pojazdów wydziału KD

• 3780

Informacja dotycząca zasad pracy Urzędu

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie od czasu wprowadzenia stanu epidemii nie zaprzestało i nie zaprzestaje obsługi interesantów.
      Interesanci po wejściu do Urzędu są kierowani przez wyznaczonego pracownika do właściwego pomieszczenia Urzędu w celu załatwienia sprawy i powinni stosować się do jego zaleceń.
      Rejestracja pojazdów w Wydziale Komunikacji i Dróg jest możliwa po telefonicznym umówieniu terminu wizyty (z wyprzedzeniem do 2 dni) pod numerem telefonu: 62 78 13 374
      Jednocześnie informujemy, że codziennie w godzinach 11.00-11.15 nastąpi przerwa w obsłudze interesantów, z uwagi na konieczność dezynfekcji pomieszczeń.
      Przypominamy, że obsługa klienta odbywa się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów.
      Wszystkie osoby na terenie Urzędu zobowiązane są do:

•  bip1

• epuap

• pomoc prawna

• 3793

Opracowano ,,Ranking Finansowy Samorządu Terytorialnego w Polsce w 2019’’

Pragniemy poinformować o wydawnictwie pn. ,,Ranking Finansowy Samorządu Terytorialnego w Polsce w 2019’’. Jest to raport dotyczący kondycji finansowej polskich samorządów, opracowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, we współpracy z Instytutem Studiów Wschodnich, na podstawie danych przekazanych przez Regionalną Izbę Obrachunkową.

• Uchwała w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków komisji konkursowej - OIK 2021 wraz z formularzem

• Uchwała w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert OIK 2021,wraz z ofertą

• 3788

XXVI Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego - informacja

W dniu 10 listopada 2020 roku odbyła się XXVI Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego, podczas której radni podjęli 7 uchwał zgodnie z przyjętym porządkiem obrad.

• 3789

Łódzki e-bazarek

Polskiebazarek.pl <https://polskiebazarek.pl/> jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów - pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.

• 3787

LO dla Niepodległej

Zapraszamy do obejrzenia wykonań muzycznych uczennic i uczniów klas pierwszych i drugich: Amelii Michalczyk, Marty Taras, Weroniki Smiatacz, Martyny Domal, Joanny Kobielskiej, Kacpra Kosa oraz Mikołaja Michalczyka, upamiętniających kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

• 3786

Konkurs PZITB "Budowa Roku 2020"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie PZITB „Budowa Roku 2020". Konkurs jest organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Celem konkursu jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. Konkurs służy promocji inwestorów i wykonawców.

W załączeniu przekazujemy Warunki Konkursu. Warunki w wersji do edycji znajdą Państwo na naszej stronie www.budowaroku.pl

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 31 grudnia 2020 r. na adres: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Zarząd Główny ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa z dopiskiem Budowa Roku 2020

• 3785

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i/lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, a także edukacji prawnej dla mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego w 2021r.