Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • VIII Piknik Funduszy Europejskich

  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na największe w regionie wydarzenie poświęcone Funduszom Europejskim, które odbędzie się 3 lipca br. na Starym Rynku w Pabianicach.

  Wszelkie szczegóły dostępne na stronie internetowej: http://rpo.lodzkie.pl/wynik-wyszukiwania/item/975-viii-piknik-funduszy-europejskich

 • V Rajd Konny po Powiecie Wieruszowskim

  V Rajd Konny po Powiecie Wieruszowskim realizowany w ramach zadania pn. "Rajd konny po ziemi łódzkiej".

  18-19 czerwca 2016 r. 

 • Kodo-lato, Łódzkie 2016! Województwo Łódzkie zaprasza na bezpłatne, jednodniowe warsztaty informatyczne

  Oferta skierowana jest do uczniów gimnazjów z terenu Województwa Łódzkiego (klas 1-3) pragnących poznać podstawy programowania, grafiki komputerowej, modelowania 3D, tworzenia gier komputerowych i animacji.

  Warsztaty odbędą się w dniach 8-12 sierpnia 2016 r. w Centrum Edukacji Pozaszkolnej "Cyfrowanka" Tomasz Rakowski w Łodzi.

 • Konkursy na dotacje dla firm

   Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu dwóch konkursów na dotacje dla firm. W każdym będzie rozdysponowany miliard złotych. Przedmiotowe konkursy zostaną ogłoszone w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 • Konkurs grantowy dla edukatorów i animatorów kultury

  Muzeum Sztuki w Łodzi, jako regionalny operator programu Bardzo Młoda Kultura rozpoczęło nabór wniosków do konkursu grantowego dla edukatorów i animatorów kultury. Celem konkursu jest wspieranie współpracy pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektor kultury i sektor edukacji w realizowaniu wspólnych przedsięwzięć z zakresu edukacji i animacji kulturowej.

 • ,,IV Uliczne Biegi Wierusza’’

  Już po raz kolejny odbędą się Uliczne Biegi Wierusza. W tym roku będzie to już czwarta edycja. Impreza odbędzie się 12 i 13 czerwca br.

 • Informacja w sprawie udzielenia dotacji na podstawie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  Stowarzyszenie Wieruszowski Klub Kolarski złożyło ofertę o wsparcie realizacji zadania publicznego pn.VII Niepodległościowy maraton MTB Wieruszów 2016 .
  Oferta spełnia wymogi zawarte w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, aby zlecić realizację ww. zadania z pominięciem otwartego konkursu ofert.

 • Ogólnopolska Samorządowa Debata Oświatowa

  W dniu 2 czerwca br. odbyła się w Warszawie Ogólnopolska Samorządowa Debata Oświatowa, w której wziął udział starosta wieruszowski Andrzej Szymanek. W trakcie spotkania wypracowano wspólne stanowisko środowiska samorządowego w sprawie realizacji i finansowania zadań oświatowych przez samorządy, które przekazano  obecnej na obradach minister edukacji narodowej Annie Zalewskiej.

Script logo StudioStrona.pl