Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Ważne! Zmiana organizacji ruchu

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego oraz Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie informują, że od dnia 20 stycznia 2020r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na moście przez rzekę Prosnę w ciągu drogi powiatowej nr 4510 E w miejscowości Podbolesławiec. Obowiązywał będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

  • Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

   Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

Aktualności

RSS
 • Projekt ,,Kobieta w biznesie’’

  Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przyjmuje do 2 sierpnia 2016 r. zgłoszenia do pierwszej edycji naboru projektu ,,Kobieta w biznesie’’. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • Nieodpłatna pomoc prawna w naszym powiecie

  W okresie od stycznia do końca czerwca br. w powiecie wieruszowski adwokaci Urszula Ticona-Cruz i Piotr Skórniak oraz radcowie prawni: Alesksy Gierus i Augustyn Moga udzielili łącznie 247 porad prawnych. Zadanie finansowane jest z dotacji budżetu państwa. Za okres pierwszego półrocza wydatkowano na ten cel ok. 59.000 zł.

 • Projekt ,,Sukces we własnej firmie’’

  Zarząd Fundacji Fundusz Współpracy ogłasza rozpoczęcie rekrutacji uczestników do projektu „Sukces we własnej firmie” realizowanego w ramach Poddziałania VIII.3.1 „Wsparcie przedsiębiorczości w formach bezzwrotnych” Regionalnego Programu Operacyjnego WUP Łódź.

 • Intercity Urania- nadal na stacji w Podzamczu

  W rozkładzie jazdy obowiązującym od 12 czerwca do 3 września 2016 roku Wieruszów uzyskał bezpośrednie połączenie z Kołobrzegiem, Ustką oraz Krakowem. Pociąg PKP Intercity Urania relacji Kraków – Kołobrzeg i Ustka – Kraków zatrzymuje się na stacji Wieruszów (czyli na Podzamczu).

 • Uchwała Zarządu Powiatu Wieruszowskiego w sprawie unieważnienia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

 • Zakończono dodatkowe badania laboratoryjne

  Informujemy, że dodatkowe badania laboratoryjne dla 250 osób w ramach ,,Kompleksowego programu zmniejszania zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu wieruszowskiego’’ zostały zakończone.

 • XXI Sesja Nadzwyczajna Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2016r. poz. 814 ), § 15 ust. 1 pkt 2 i § 16 ust. 2 i ust. 10 oraz §23 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego zawiadamiam, że dnia 14 lipca 2016r. (czwartek) o godz. 1200  w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się XXI Sesja Nadzwyczajna Rady Powiatu Wieruszowskiego

 • Nie przegap swojej szansy

  Zapraszamy mieszkańców powiatu wieruszowskiego na indywidualne, bezpłatne konsultacje z zakresu pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich. 

Script logo StudioStrona.pl