Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Ważne! Zmiana organizacji ruchu

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego oraz Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie informują, że od dnia 20 stycznia 2020r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na moście przez rzekę Prosnę w ciągu drogi powiatowej nr 4510 E w miejscowości Podbolesławiec. Obowiązywał będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

  • Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

   Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

Aktualności

RSS
 • Stanowisko Mobilne NFZ w Powiatowym Centrum Medycznym w Wieruszowie

 • Ogłoszenie Wydziału Geodezji i Kartografii o wykazie nieruchomości

  Starosta Wieruszowski, wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7, w dniu 23  września 2019 r. zostały podane do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, wykazy nieruchomości:

 • Akcja Sprzątanie świata - Polska 2019 20-22 września "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

  Już po raz 26 w dniach 20 – 22 września 2019 roku zorganizowana zostanie, mająca bogate tradycje i dobrze już znana w naszym kraju, akcja „Sprzątanie świata – Polska 2019”. Temat tegorocznej edycji to "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" Zachęcamy do podejmowania działań, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie będziemy zaśmiecać, ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska.

 • XIII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 511), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2011r. Nr 226, poz. 2340, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2018r., poz. 5173) zawiadamiam, że dnia 27 września 2019r. (piątek) o godz. 13:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie odbędzie się XIII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

 • Konkurs "Otwórz szufladę po 80 latach"

  Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zaprasza do udziału w drugiej już edycji Powiatowego Konkursu Historyczno – Literackiego „Otwórz szufladę po 80 latach – nieodkryte karty ludzkich historii".

  W odróżnieniu od poprzedniej edycji, tegoroczny konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu wieruszowskiego, zarówno uczniów jak i dorosłych.

 • Serdecznie zapraszamy na XI Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych

  Przegląd odbędzie się 26 i 27 października w Sokolnikach.

 • Nowe połączenia autobusowe w województwie łódzkim

   Od początku września br. na terenie województwa łódzkiego uruchomiono 29 linii autobusowych .

 • IV Ogólnopolski Integracyjny Bieg Uliczny

  W sobotę 21 września br. zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Integracyjnym Biegu Ulicznym.

Script logo StudioStrona.pl