• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

Rada Powiatu

• 3780

Informacja dotycząca zasad pracy Urzędu

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie od czasu wprowadzenia stanu epidemii nie zaprzestało i nie zaprzestaje obsługi interesantów.
      Interesanci po wejściu do Urzędu są kierowani przez wyznaczonego pracownika do właściwego pomieszczenia Urzędu w celu załatwienia sprawy i powinni stosować się do jego zaleceń.
      Rejestracja pojazdów w Wydziale Komunikacji i Dróg jest możliwa tylko po telefonicznym umówieniu terminu (dnia i godziny) wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 62 78 13 374.
      Jednocześnie informujemy, że codziennie w godzinach 11.00-11.15 nastąpi przerwa w obsłudze interesantów, z uwagi na konieczność dezynfekcji pomieszczeń.
      Przypominamy, że obsługa klienta odbywa się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów.

• 3967

Urząd nieczynny

W dniu 4 czerwca 2021 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

•  bip1

• epuap

• pomoc prawna

• 3958

Bezpłatne szkolenie ,,Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes’’

Wyższa Szkoła Gospodarki informuje, że w Wieluniu w terminie 24 i 31 maja br. odbędzie się bezpłatne szkolenie ,,Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes’’, realizowane  w ramach projektu ,,Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców’’.

• 3959

Nagrody Powiatu Wieruszowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 2020 roku. Zgłoś swojego kandydata!

Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego nr XXXV/156/13 z dnia 30 października 2013r. w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej kandydatury do nagród za 2020 r. należy zgłosić do dnia 31 maja 2021 r.

• 3956

,,Ziemia – planeta marzeń’’ – druga edycja konkursu

Sklep z zabawkami Maludas organizuje drugą edycje konkursu! Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji, dlatego warto edukować w tym zakresie dzieci od najmłodszych lat.

• 3957

„Praca na dawnej fotografii” – konkurs dla osób 50+

Przeglądasz czasem zdjęcia z minionych lat? Może posiadasz wśród kolekcji tez takie, gdzie rozpoczynasz swoją karierę zawodową? Jeśli do tego skończyłeś 50 lat i mieszkasz w województwie świętokrzyskim lub łódzkim to portal Aplikuj.pl zaprasza do zabawy!

• ,,Ziemia – planeta marzeń’’ – druga edycja konkursu

• XXXIII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego - transmisja na żywo

• 3953

Szkolenia online pt. Google i nowe media w turystyce’’

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego zaprasza na cykl darmowych szkoleń online pt.„Google i nowe media w turystyce” obejmujących tematykę szeroko rozumianego marketingu internetowego w turystyce. Szkolenie odbędzie się na jednej z platform internetowych przeznaczonych do tego celu.

• 3951

Zgłoś projekt! Ruszyła 14. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2020”

Muzeum Historii Polski, we współpracy z portalem historia.org.pl, po raz czternasty ogłasza Plebiscyt „Wydarzenie Historyczne Roku”, którego celem jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w minionym roku. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 kwietnia do 31 maja 2021 r. przez stronę www.whr.muzhp.pl.