Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • 8 lutego 2019r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 8.02.2019 r. w godz. 12:00 – 14:30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

 • Konkurs o tytuł ,,Dobroczyńca Roku’’

  Trwa XXII edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. W tym roku firmy będą nagradzane w sześciu kategoriach: „Edukacja”, „Ekologia”, „Pomoc społeczna”, „Rozwój lokalny”, „Sport”, „Zdrowie”. Osobno nagradzane są fundacje korporacyjne.
  W tegorocznej edycji tylko organizacje pozarządowe mogą nominować kandydatów.

 • Odprawa podsumowująca działalność Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie

  W dniu 4 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie odbyła się odprawa podsumowująca działalność jednostki w minionym 2018 roku. W naradzie bilansującej pracę funkcjonariuszy KPP w Wieruszowie uczestniczył m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Żóraw oraz starosta wieruszowski Andrzej Szymanek.

 • Kolejny start lekkoatletów UMLKS START Wieruszów

  W dniu 26.01 br. w Hali Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi odbył się II Halowy Mityng RKS i ŁOZLA 2019.

  W zawodach wystartowało pięciu zawodników wieruszowskiego Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START Wieruszów.

 • Dzień Patrona Szkoły Stanisława Staszica

  25 stycznia br. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie obchodził Dzień Patrona Szkoły.

 • Powiatowy Konkurs Plastyczny

  Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie wraz z Powiatem Wieruszowskim ogłasza Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "Portrety Pisarzy Polskich".

 • Agnieszka Polus Sekretarzem Powiatu

  Z dniem 1 lutego 2019r. starosta wieruszowski stanowisko sekretarza powiatu powierzył w drodze awansu wewnętrznego Agnieszce Polus. Agnieszka Polus jest doświadczonym, długoletnim pracownikiem Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, ostatnio pracowała na stanowisku zastępcy naczelnika Wydziału Architektury, Budownictwa i Środowiska.

 • IV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  W dniu 31 stycznia 2019r. odbyła się IV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

Script logo StudioStrona.pl