• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Urząd będzie nieczynny

17 czerwca 2022 r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Drezyny w Wieruszowie

11 czerwca 2022 roku w Wieruszowie odbyły się  Mistrzostwa Polski w wyścigach drezyn ręcznych. Tego samego dnia dokonano uroczystego odsłonięcia Obelisk 150 lat kolei w Wieruszowie, poświęconego pamięci o kolejarzach ziemi wieruszowskiej.

Lututowski Bieg Wolności 1863

W minioną niedzielę odbył się Lututowski Bieg Wolności 1863, którego głównym organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie. Uczestnikom biegu dopingował Starosta Wieruszowski Stefan Pietras.

100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrówku

Wicestarosta Wieruszowski Marek Kanicki oraz Członek Zarządu Powiatu Wieruszowskiego Piotr Kowalczyk  w dniu 11 czerwca 2022r. uczestniczyli w Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrówku.

Złote Gody w Gminie Sokolniki

9 czerwca  2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki  spotkali się jubilaci Złotych Godów, którym wręczono Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP.

Spotkanie z Marszałkiem Województwa

11 czerwca 2022 roku o godzinie 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbędzie się spotkanie organizowane przez Marszałka Województwa Łódzkiego pt. „Porozmawiajmy w Łódzkiem”.

Mistrz ortografii - III edycja konkursu na Dyktanda.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III. edycji konkursu Mistrz Ortografii! Konkurs potrwa 5 dni, od poniedziałku 13 czerwca do piątku 17 czerwca.

• Piknik Województwa Łódzkiego – Sobota 11 czerwca