Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Jakub Szczepaniak Mistrzem Polski w biegu sztafetowym w Sztafecie Szwedzkiej

  W dniach 8 i 9 czerwca br. w Krakowie odbywały się Mistrzostwa Polski w wielobojach i biegach sztafetowych.

  W zawodach jako reprezentant województwa łódzkiego wystartował zawodnik Klubu UMLKS START Wieruszów Jakub Szczepaniak. Jakub jako zawodnik legitymujący się obecnie najlepszym wynikiem w województwie łódzkim, drugim w kraju na dystansie 400m, biegł na czwartej zmianie w Sztafecie Szwedzkiej.

 • Wieruszowskie Liceum podpisało porozumienie o współpracy z Grupą Prymas&Prymas

  W środę, 12 czerwca br., w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, w obecności Zarządu Powiatu Wieruszowskiego, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie podpisało porozumienie o współpracy z Grupą Kapitałową Prymas&Prymas, w skład której wchodzą Spółki: Agrecol oraz Madonis.

 • Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w okresie letnim

  W okresie od 1 lipca 2019r. do 31 sierpnia 2019r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500. Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 715 do 1430.

 • XXI Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegu na Orientację

  W minioną sobotę odbyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegach na Orientację. Organizatorem tej sportowej imprezy był UKS „Grom” w Sokolnikach, przy wsparciu finansowym Powiatu Wieruszowskiego i Gminy Sokolniki. Zawody odbywały się w nadleśnictwie Przedborów, Żdżarski Las, gmina Bolesławiec.

 • Święto Powiatu Wieruszowskiego 2019!

  Miniona sobota na wieruszowskim Rynku była wyjątkowo radosnym dniem! Wydarzenia, które odbywały się 8 czerwca były kompleksową ofertą skierowaną do mieszkańców powiatu wieruszowskiego. Cykl wydarzeń rekreacyjno-sportowo-kulturalnych skupił wielu gości, zarówno mieszkańców powiatu, jak i okolicznych terenów.

 • Upały

  Szanowni Państwo, w związku z wydanym przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżeniem meteorologicznym drugiego stopnia  prognozującym wystąpienie silnego upału na terenie województwa łódzkiego w obliczu powstania sytuacji nadzwyczajnej:

 • Zawodnicy UMLKS START na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

  W zawodach uczestniczyło czterech zawodników z Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START w Wieruszowie: Krzysztof Kędzia, Piotr Rudnik, Mikołaj Wieczorek i Jakub Szczepaniak.

 • Wystawa poświęcona 40. rocznicy I Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Ojczyzny

  Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało bezpłatną wystawę poświęconą 40. rocznicy I Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Ojczyzny.

  Przyjazd Jana Pawła II do Polski w czerwcu 1979 roku był bez wątpienia wyjątkowym wydarzeniem w naszej historii. Papież-Polak w ciągu dziewięciu dni odwiedził zaledwie kilka miast, ale poruszył serca milionów i pozwolił rodakom uwierzyć, że wolność jest na wyciągnięcie ręki.

Script logo StudioStrona.pl