Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Konkurs na dotacje z dziedziny Edukacji Ekologicznej

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs na dotacje z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. ,,Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2020/2021".

 • Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Portrety Pisarzy Polskich’’

  Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. "Portrety Pisarzy Polskich". Organizatorem Konkursu wraz z Powiatem Wieruszowskim jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie.

 • Zajęcia Klubowe w Warsztatach Terapii Zajęciowej

  W miniony piątek, w siedzibie Oddziału Łódzkiego PFRON, Powiat Wieruszowski jako pierwszy samorząd powiatowy w województwie łódzkim podpisał umowę o realizację programu  „Zajęcia klubowe w WTZ”.

 • Już jutro w Wieruszowie ,,PALOS-BUS’’

  Zakon Paulinów obchodzi jubileusz 750-lecia od śmierci swojego założyciela błogosławionego Euzebiusza z Ostrzyhomia.

 • Nominuj firmę do tytułu ,,Dobroczyńca Roku 2020’’

  Informujemy, że trwa XXIII edycja Konkursu o tytuł ,,Dobroczyńca Roku’’. Hasło tegorocznej edycji to ,,Czas współpracy, czas działania’’. Odwołuje się ono do budowania partnerstw między rządami, sektorem prywatnym i społeczeństwem obywatelskim, w oparciu o wspólne zasady i wartości, które stawiają człowieka i naszą planetę w centrum działań.

 • Dodatkowy nabór do programu "Wspólny Plan" - konsultacje społeczne

  W imieniu Fundacji WiseEuropa – Warszawskiego Instytutu Studiów Ekonomicznych i Europejskich oraz Fundacji Stabilo z Torunia zachęcamy Państwa do składania aplikacji w dodatkowej rundzie naboru do programu „Wspólny Plan”.

 • Pierwsza diamentowa Odznaka Powiatowa Orienteeringu Sprawnościowego

  Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Wieruszowskiego, które odbyło się  22 stycznia 2020 r. po raz pierwszy w historii Powiatu wręczono Odznakę Powiatową Orienteeringu Sprawnościowego w stopniu diamentowym. Zarząd Powiatu uroczyście wręczył odznakę Panu Adamowi Śliwakowskiemu, wieloletniemu działaczowi na rzecz orienteeringu w powiecie wieruszowskim.

 • XVII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 511, 1815, 1571), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2011r. Nr 226, poz. 2340, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2018r., poz. 5173) zawiadamiam, że dnia 30 stycznia 2020r. (czwartek) o godz. 13:30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się XVII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

Script logo StudioStrona.pl