Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

  • Obowiązek rejestracji w BDO (Baza Danych Odpadowych)

   Obowiązkiem rejestracji w Rejestrze-BDO objęte są nie tylko podmioty, które wytwarzają odpady oraz prowadzą ewidencję tych odpadów, ale również wprowadzający na terytorium kraju produkty w opakowaniach, opony, oleje smarowe, pojazdy, baterie lub akumulatory, sprzęt elektryczny i elektroniczny, producenci, importerzy i wewnątrzwspólnotowi nabywcy opakowań. W niektórych przypadkach może to dotyczyć nawet jednoosobowych działalności gospodarczych. Mogą to być np. salony kosmetyczne, gabinety stomatologiczne, firmy budowlane, zakłady mechaniki samochodowej, czy podmioty wytwarzające odpady niebezpieczne.

Aktualności

RSS
 • MADONIS, KOPERNIK I AGRECOL razem...

  Spotkanie inauguracyjne w ramach rozpoczętej współpracy pomiędzy Grupą Kapitałową Prymas & Prymas a Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika.

 • Spotkanie dla osób realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn.: „Wypromuj swój projekt - obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020.”

 • Bezpłatne badania mammograficzne

  Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

  Wieruszów – 16 grudnia 2019 w godzinach od 10.00 do 16.00 przy sklepie Biedronka, ul. Wrocławska 18

 • NABÓR W RAMACH PROGRAMU DOTACYJNEGO „NIEPODLEGŁA” NA 2020 ROK

  Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie wydarzeń w 2020 roku. O dotacje mogą się ubiegać samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe.

 • „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”

  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”.

  Spotkanie kierowane jest do osób zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

 • "Kopernik" uczcił Święto Niepodległości

  11.listopada, jak co roku, jest datą bliską sercu każdego Polaka. Dzień ten przywołuje wspomnienia wielkich, bohaterskich czynów i poświęceń naszych przodków, ale również uświadamia każdemu z nas, jaka odpowiedzialność za przyszłość naszego kraju spoczywa na nas - młodzieży współczesnego pokolenia….

 • Uroczyste otwarcie Wieruszowskiej Trasy Rowerowej MTB

  11 listopada br. starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz prezes Wieruszowskiego Klubu Kolarskiego Robert Zych dokonali oficjalnego otwarcia Wieruszowskiej Trasy Rowerowej MTB, zrealizowanej przez Powiat Wieruszowski, z inicjatywy oraz przy współpracy z Wieruszowskim Klubem Kolarskim.

 • Kalendarz Powiatu Wieruszowskiego na 2020 rok

  Od 13 listopada br. można nabywać kalendarze ścienne Powiatu Wieruszowskiego na 2020 rok. Kalendarze można otrzymać nieodpłatnie w pokoju nr 77 (II piętro) Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, w dni robocze w godzinach od. 7.30 do 15.30. 

Script logo StudioStrona.pl