• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

• 4421

Rozpoczęcie Lata z Województwem Łódzkim na terenie Portu Jachtowego Jeziorsko w Ostrowie Warckim, gmina Warta

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Grzegorza Schreibera Marszałka Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszamy na Rozpoczęcie Lata z Województwem Łódzkim w dniu 18 czerwca 2022 roku, na terenie Portu Jachtowego Jeziorsko w Ostrowie Warckim, gmina Warta.

• 4418

XIV Powiatowy Festiwal Piosenki z Bajki

3 czerwca 2022r.  kolejny raz odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki z Bajki, którego głównymi organizatorami była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie i Wieruszowski Dom Kultury.  Festiwal odbył  się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.

• 4417

Lututowski Bieg Powstańczy 1863

W minioną niedzielę odbył się II Lututowski Bieg Powstańczy 1863/ Pokoleniowa Sztafeta Pamięci w Lututowie „Las Koziołek” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.

• 4416

Informacja dotycząca oferty realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Biegi Uliczne „VII Czastarska Piątka 2022”

Towarzystwo Przyjaciół Czastar złożyło ofertę o wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Biegi Uliczne „VII Czastarska Piątka 2022”

• 4415

Powiatowe Potyczki Matematyczne

2 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie odbyły się „Powiatowe Potyczki Matematyczne”.

• Źródło: freepik.com

Światowy Dzień Roweru 2022

Rower jest jednym z najpopularniejszych środków transportu, używanym w każdym miejscu na świecie. Światowy Dzień Roweru – 3 czerwca, ustanowiony został przez ONZ 12 kwietnia 2018r.

• 4413

Zmiana dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Informujemy, iż w miesiącu czerwcu bieżącego roku nastąpi zmiana terminów świadczenia Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w punkcie zlokalizowanym w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie:

7 czerwca (wtorek) – biuro nieczynne

9 czerwca (czwartek) – biuro nieczynne

10 czerwca (piątek) – biuro nieczynne

17 czerwca (piątek) – biuro nieczynne

Dodatkowe dyżury NPP odbędą się w następujących dniach:

14 czerwca (wtorek) – biuro czynne w godzinach 7.30 – 15.30

20 czerwca (poniedziałek) – biuro czynne w godzinach 7.30 – 11.30

22 czerwca (środa) – biuro czynne w godzinach 7.30 – 11.30

27 czerwca (poniedziałek) – biuro czynne w godzinach 7.30 – 11.30