Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

 • Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

 • pomoc prawna

 • bip1

 • Rada Powiatu Wieruszowskiego

 • epuap

Aktualności

RSS
 • 4496

  Dożynki Diecezjalno-Wojewódzko-Powiatowo-Miejskie w Radomsku

  W niedzielę 21 sierpnia 2022 roku Radomsko było miejscem regionalnego święta plonów. Na zaproszenie organizatorów, Powiat Wieruszowski na dożynkach reprezentował Starosta Wieruszowski – Stefan Pietras.

  Tradycyjnie po mszy świętej w kościele pod wezwaniem Świętej Jadwigi Królowej rozpoczęła się część obrzędowa, w trakcie której politycy i samorządowcy podziękowali rolnikom za ich całoroczny trud i ciężką pracę, dzięki której na polskich stołach nie brakuje chleba.

  Na uczestników dożynek czekały stoiska kół gospodyń wiejskich ze smakowitymi daniami i wypiekami, a także wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów

 • 4493

  Konkurs fotograficzny „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”

  Wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące piękno przyrody województwa łódzkiego i wysłać zgłoszenie. Termin na przysłanie zdjęcia konkursowego i formularza upływa 30 września br. Pula nagród wynosi aż 17 tys. zł., a Laureaci konkursu otrzymają od Województwa Łódzkiego bony do sklepu multimedialnego o wartości:

 • 4491

  Bezpłatne webinarium pn. „Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą”

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą”. Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Działania X.1. Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Nabór wniosków skierowany jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych realizacją projektów obejmujących zatrudnienie niań.

 • 4492

  Informacja o możliwości zakupu biletów miesięcznych

  Informujemy, że w dniach 24-25 sierpnia 2022r. w godzinach 8.30-14-30 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie będzie możliwość zakupu biletów miesięcznych dla uczniów ze szkół powiatu wieruszowskiego.

 • 4489

  Nabór zgłoszeń do Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych "Tygiel Smaków 2022"

  Wystartował nabór zgłoszeń do Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych „Tygiel Smaków 2022” organizowanego przez Departament Klimatu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Finał konkursu odbędzie się w dniu 16 września 2022 roku w Miejskiej Arenie kultury i Sportu przy al. Bandurskiego 7 w Łodzi.

 • 4488

  Zapraszamy do udziału w cyklu webinariów w ramach projektu "Województwo Łódzkie Ogrodem Polski"

  Trwa rekrutacja na cykl szkoleń internetowych poszerzających wiedzę ogrodniczą i dotyczących aranżacji terenów zielonych. Pierwszy webinar odbędzie się już w środę 17 sierpnia!

 • 4486

  Łódzkie na mapach 2022

  Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza uczniów i studentów szkół średnich i uczelni na terenie województwa łódzkiego do udziału w konkursie na 𝗼𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗰𝘆𝗳𝗿𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗸𝗼𝗺𝗽𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗺𝗮𝗽𝗼𝘄𝗲𝗷 prezentującej wybrany temat na terenie województwa łódzkiego.

 • 4485

  Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego

  W dniach 14 -16 grudnia 2022 roku odbędzie XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji”, w ramach którego organizowana jest Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

Script logo StudioStrona.pl