Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

  • Obowiązek rejestracji w BDO (Baza Danych Odpadowych)

   Obowiązkiem rejestracji w Rejestrze-BDO objęte są nie tylko podmioty, które wytwarzają odpady oraz prowadzą ewidencję tych odpadów, ale również wprowadzający na terytorium kraju produkty w opakowaniach, opony, oleje smarowe, pojazdy, baterie lub akumulatory, sprzęt elektryczny i elektroniczny, producenci, importerzy i wewnątrzwspólnotowi nabywcy opakowań. W niektórych przypadkach może to dotyczyć nawet jednoosobowych działalności gospodarczych. Mogą to być np. salony kosmetyczne, gabinety stomatologiczne, firmy budowlane, zakłady mechaniki samochodowej, czy podmioty wytwarzające odpady niebezpieczne.

Aktualności

RSS
 • Bezpłatne badania mammograficzne

  Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

  Lututów – 29 listopada 2019 w godzinach od 8.00 do 15.00 przy Urzędzie Gminy, ul. Klonowska 8

   

 • Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „ Piękna Niepodległa”

  Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie  po raz czwarty  zorganizowała Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „ Piękna Niepodległa” w ramach Kalendarza Imprez Powiatu Wieruszowskiego na 2019 r.  współfinansowanego przez Powiat Wieruszowski. Konkurs był adresowany  do dzieci i młodzieży z terenu powiatu wieruszowskiego.

 • Ogłoszenie

  Starosta Wieruszowski, wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej, zgodnie z art. 49 kpa informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, na okres 14 dni, została wywieszona decyzja Starosty Wieruszowskiego, wykonującego zadania z zakresu administracji rządowej, z dnia 6 listopada 2019 r. znak: GN.6820.3.1.2019 zmieniająca na podstawie art. 155 Kpa decyzję Starosty Wieruszowskiego, wykonującego zadania z zakresu administracji rządowej, z dnia 30 maja 2019 r. , znak: GN.6820.3.1.2019

 • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

  Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i/lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, a także edukacji prawnej dla mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego w 2020r.

 • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

  Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i/lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, a także edukacji prawnej dla mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego na 2020r.

 • OGŁOSZENIE KONSULTACJI projektu Rocznego Programu współpracy Powiatu Wieruszowskiego z organizacjami pozarządowymi na 2020r.

  Na podstawie uchwały Rady Powiatu Wieruszowskiego Nr LIV/267/10 z dnia 30 września 2010r. w sprawie określenia sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowych tych organizacji, Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie „Rocznego programu współpracy Powiatu Wieruszowskiego z organizacjami pozarządowymi na 2020r.”

 • XI Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych

  W dniach 26-27 br. października w Sokolnikach odbył się XI Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych. Jak co roku, nie zabrakło ogromnych emocji, wzruszeń oraz owacji na stojąco.

 • W wieruszowskim ,,Koperniku" rusza ERASMUS +

  Od września br. w wieruszowskim LO realizowany jest projekt ERASMUS+ pt.: „ EUROHOPE”. W programie wezmą udział uczniowie wieruszowskiej szkoły oraz uczniowie z Hiszpanii, Włoch, Francji oraz Danii.

Script logo StudioStrona.pl