Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   OK-BR.0002.42018

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017r. poz. 1868 ze zm.), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego zawiadamiam, że dnia 30 kwietnia 2018r. (poniedziałek) o godz. 1300 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się:

   XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  • Powiatowa muzyczna rywalizacja

   W niedzielne popołudnie (15 kwietnia br.) przeprowadzono w Bolesławcu organizowane przez miejscowe Gminne Centrum Kultury oraz Powiat Wieruszowski muzyczne przedsięwzięcie z udziałem mieszkańców naszego regionu.

   Występy uczestników były oceniane przez komisję jurorską. Rozdanie nagród, ufundowanych między innymi przez Powiat Wieruszowski, odbyło się z udziałem wicestarosty wieruszowskiego.

Aktualności

RSS
 • Masz pomysł na zdrowy posiłek? Weź udział w konkursie

  Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza konkurs pn. „Pomysł na zdrowy posiłek” w serwisie Facebook na profilu Łódzkie ma pomysł na zdrowie.

  Konkurs będzie przeprowadzony w dniu 19.10 od godziny 11.00 do 21.10 do godziny 24.00.

   

 • Spotkanie ws. bezpieczeństwa i organizacji ruchu na ulicy Bolesławieckiej

  Nasilający się transport pojazdów ciężarowych na ulicy Bolesławieckiej (drodze powiatowej), a także rozwój inwestycyjny tego terenu spowodował potrzebę podjęcia działań ws. bezpieczeństwa i organizacji ruchu na tej drodze.

 • Dzień Edukacji Narodowej w powiecie wieruszowskim

  14 października obchodzimy ,,Dzień Edukacji Narodowej’’, który jest ogólnopolskim świętem, będącym uhonorowaniem pracy nauczycieli, pedagogów, wychowawców oraz pracowników oświaty. Z tej okazji na terenie szkół powiatu wieruszowskiego odbywają się uroczystości, które są wyrazem uznania za trud wkładany w nauczanie dzieci i młodzieży.

 • Dofinansowanie z UE dla ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie otrzymał dofinansowanie UE z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Działanie XI.1 Wysoka Jakość Edukacji.

 • Łódzkie Regionalne Targi Pracy

  Miasto Łódź i Województwo Łódzkie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi oraz Międzynarodowymi Targami Łódzkimi Spółka Targowa Sp. z o.o. serdecznie zapraszają do udziału w dniach 23-24 listopada br. w hali Expo - Łódź (przy al. Politechniki 4 w Łodzi) w Łódzkich Regionalnych Targach Pracy.

 • Sprzęt sportowy dla mieszkańców powiatu

  Niewykorzystane zasoby środków finansowych realizowanego przez Powiat Wieruszowski ,,Kompleksowego programu zmniejszania zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu wieruszowskiego’’ pozwoliły na zakup sprzętu sportowego w celu zapewnienia aktywności fizycznej mieszkańców powiatu.

 • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2017r.

  Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2017r.

  O dotacje mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, o których mowa w art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (Dz. U. z 2016 r. poz. 239; zm.: Dz. U. z 2016 r. poz. 395).

  Szczegółowe informacje znajdują się w uchwale Nr 212/2016 Zarządu Powiatu Wieruszowskiego z dnia 29 września 2016 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert, która dostępna jest na stronie internetowej http://www.powiat-wieruszowski.pl

   Oferty należy składać na biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, ul. Rynek 1-7 98-400 Wieruszów w terminie do dnia 3 listopada 2016r. (do godziny 1500).

 • Bezpłatne badanie poziomu cukru we krwi

  Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu wieruszowskiego na bezpłatne badanie poziomu cukru we krwi.

Script logo StudioStrona.pl