• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Wizyta komisji konkursowej

W związku z uczestnictwem w finale Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI  budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na cele dydaktyczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica i Poradni Psychologiczno‒Pedagogicznej w Wieruszowie, placówkę odwiedziła komisja konkursowa.

Środki z PFRON-u dla powiatu!

W dniu 4 sierpnia 2022r. w Łódzkim Oddziale  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Starosta Wieruszowski Stefan Pietras i Wicestarosta Wieruszowski Marek Kanicki podpisali umowy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie.

Trwają zapisy do IV Lututowskiego Biegu Strażaka

IV Lututowski Bieg Strażaka odbędzie się 27 sierpnia na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego.

Bezpłatna mammografia dla kobiet w wieku 50–69 lat i spotkania edukacyjne

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zaprasza kobiety w wieku 50-69 lat do udziału w programie wczesnego wykrywania nowotworu piersi dla mieszkańców województwa łódzkiego

Odsłonięcie pomnika kpt. Rocha Dery w Dzietrzkowicach

W minioną niedzielę w Dzietrzkowicach odbyła się wyjątkowa uroczystość – odsłonięcie odnowionego pomnika nagrobnego powstańca styczniowego kpt. Rocha Dery oraz odsłonięcie tablicy upamiętniającej mieszkańców walczących o wolność w latach 1918-1945.

Dożynkowy konkurs „Łódzkie smakuje”!

Przypominamy o zgłoszeniach do konkursu kulinarnego „Łódzkie smakuje”. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 sierpnia.

Międzypowiatowe Obchody Święta Policji w Poddębicach

25 lipca 2022 roku Starosta Wieruszowski Stefan Pietras uczestniczył w Międzypowiatowych Obchodach Święta Policji, które się odbyły na terenie Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

Bieg Sowy

15 sierpnia 2022r. w miejscowości Osowa odbędzie się "Bieg Sowy"