Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   OK-BR.0002.42018

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017r. poz. 1868 ze zm.), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego zawiadamiam, że dnia 30 kwietnia 2018r. (poniedziałek) o godz. 1300 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się:

   XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  • Powiatowa muzyczna rywalizacja

   W niedzielne popołudnie (15 kwietnia br.) przeprowadzono w Bolesławcu organizowane przez miejscowe Gminne Centrum Kultury oraz Powiat Wieruszowski muzyczne przedsięwzięcie z udziałem mieszkańców naszego regionu.

   Występy uczestników były oceniane przez komisję jurorską. Rozdanie nagród, ufundowanych między innymi przez Powiat Wieruszowski, odbyło się z udziałem wicestarosty wieruszowskiego.

Aktualności

RSS
 • Podbij Brukselę swoim projektem!

  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do składania zgłoszeń do konkursu RegioStars 2018 organizowanego przez Komisję Europejską. Konkurs promuje najbardziej oryginalne i innowacyjne projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich.

 • Przedsiębiorco! Możesz wygrać 40 000 złotych!

  Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

 • Życzenia Powiatu Wieruszowskiego dla redakcji Radia SUD

  W minioną sobotę starosta wieruszowski Andrzej Szymanek gościł w obchodach 25-lecia istnienia Radia SUD. Podczas uroczystości w imieniu Samorządu Powiatu Wieruszowskiego pogratulował Zespołowi Redakcyjnemu znaczącego jubileuszu, życząc dalszych sukcesów, nieustannego rozwoju i rzeszy wiernych słuchaczy.

 • Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości

 • Powiatowy Konkurs Muzyczny MUZYKALIA

  Śpiewasz? Grasz na instrumencie muzycznym? Spróbuj swoich sił!

 • Zanim zatrudnisz ……. sprawdź!

  Zgodnie z art. 21 ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, w przypadku zatrudnienia lub dopuszczenia osób do innej działalności związanej z wychowaniem, edukacją, wypoczynkiem, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi, pracodawca lub inny organizator w zakresie takiej działalności ma obowiązek sprawdzenia, czy dane zatrudnianej lub dopuszczanej osoby są zamieszczone w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

 • Ogólnopolska impreza Powiatu Wieruszowskiego coraz bliżej

  W związku z organizacją przez Powiat Wieruszowski ogólnopolskich mistrzostw w biegu na orientację ,,Puchar Najmłodszych’’, odbywających się 1-3 czerwca br. na terenie powiatu wieruszowskiego, w minioną sobotę odbyło się spotkanie przedstawicieli Powiatu, Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Junior’’ w Ochędzynie, będącego współorganizatorem mistrzostw, budowniczych tras, sędziów oraz kierowników, związanych z przedsięwzięciem.

 • "Kopernik" otwarty dla gimnazjalistów

  Chcesz zdać świetnie maturę, opanować bardzo dobrze język obcy, nawiązać międzynarodowe przyjaźnie i uczestniczyć w zajęciach na uczelniach wyższych? Przyjdź do "Kopernika"!

Script logo StudioStrona.pl