Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Ważne! Zmiana organizacji ruchu

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego oraz Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie informują, że od dnia 20 stycznia 2020r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na moście przez rzekę Prosnę w ciągu drogi powiatowej nr 4510 E w miejscowości Podbolesławiec. Obowiązywał będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

  • Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

   Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

Aktualności

RSS
 • XV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1815), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2011r. Nr 226, poz. 2340, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2018r., poz. 5173) zawiadamiam, że dnia 28 listopada 2019r. (czwartek) o godz. 13:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie odbędzie się XV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

 • Spotkanie koła pisarskiego LO z absolwentem

  „Historię szkoły tworzą również losy jej absolwentów” to projekt, w ramach którego szkolne koło pisarskie wieruszowskiego LO prezentuje osoby związane z "Kopernikiem".

  30 października młodzież wieruszowskiej szkoły uczestniczyła w spotkaniu z Panem Piotrem Kazimierzem Grądzielem, geografem, geologiem, podróżnikiem, autorem wielu publikacji, m. in. książki „Wieruszów, życie nad Prosną”.

 • Mistrzostwa Indywidualne i Drużynowe w warcaby 100-polowe w Lututowie

  W dniu 17 listopada br. Zarząd LKS „Czarna Damka” i Rada Wojewódzka Zrzeszenia LZS w Łodzi zorganizowali Wojewódzkie Mistrzostwa Indywidualne i Drużynowe w warcaby 100-polowe. Frekwencja zaskoczyła organizatorów, bo startowała rekordowa liczba zawodniczek i zawodników, a konkretnie 101 osób.

 • MADONIS, KOPERNIK I AGRECOL razem...

  Spotkanie inauguracyjne w ramach rozpoczętej współpracy pomiędzy Grupą Kapitałową Prymas & Prymas a Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika.

 • Spotkanie dla osób realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn.: „Wypromuj swój projekt - obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020.”

 • Bezpłatne badania mammograficzne

  Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

  Wieruszów – 16 grudnia 2019 w godzinach od 10.00 do 16.00 przy sklepie Biedronka, ul. Wrocławska 18

 • NABÓR W RAMACH PROGRAMU DOTACYJNEGO „NIEPODLEGŁA” NA 2020 ROK

  Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie wydarzeń w 2020 roku. O dotacje mogą się ubiegać samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe.

 • „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”

  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”.

  Spotkanie kierowane jest do osób zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Script logo StudioStrona.pl