Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

 • Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

 • pomoc prawna

 • bip1

 • Rada Powiatu Wieruszowskiego

 • epuap

Aktualności

RSS
 • 4154

  XL Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 920 ze zm. Dz. U. z 202Ir. poz. 1038 i poz. 1834), §15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020r. poz. 585) zawiadamiam, że dnia 25 listopada 2021r. (czwartek) o godz. 13:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się XL Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

 • 4148

  Uczestnicy Erasmus+ w Wieruszowskim Liceum

  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie wzięło udział w unijnym projekcie Erasmus+. Integracja z innymi krajami Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń młodzieży i sportu niewątpliwie zapisała się w historii szkoły oraz naszego powiatu. Głównym zadaniem projektu była praca nad założeniami Celów Zrównoważonego Rozwoju – „Przekształcamy nasz świat”.

 • 4149

  Rozdajemy kalendarze Powiatu Wieruszowskiego na 2022 rok

  Każdy, kto chce otrzymać kalendarz jednoplanszowy Powiatu Wieruszowskiego na rok 2022 może go odebrać w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie, Wydział Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych (II piętro, pok. nr 77) w godz. 8.00 do 15.00 do wyczerpania zapasów.
  Kalendarze są bezpłatne. Każda osoba może otrzymać jeden kalendarz.

 • 4145

  Informacja dotycząca obsługi w Wydziale Geodezji i Kartografii

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że od 19 listopada 2021 r. (od godziny 16:00) do 24 listopada 2021 r. planowana jest przerwa techniczna w  działaniu baz danych oraz w dostępie do Geoportalu Powiatu Wieruszowskiego. W tym czasie nie będą dostępne usługi świadczone przez Geoportal lub dostęp do nich będzie znacznie  utrudniony. Obsługa interesantów w tym okresie będzie obejmowała jedynie przyjmowanie wniosków.

  Przepraszamy za utrudnienia

 • 4144

  Badania mammograficzne na terenie powiatu wieruszowskiego

  W Polsce od 2006 roku realizowany jest Program Profilaktyki Raka Piersi, skierowany do Pań w wieku od 50 do 69 lat. Jego założeniem jest przebadanie jak największej populacji Polek, tak aby wykryć potencjalną chorobę na najwcześniejszym etapie, a tym samym obniżyć wskaźnik umieralności z powodu raka piersi do poziomu osiągniętego w przodujących w tym zakresie krajach Unii Europejskiej.

  LUX MED Diagnostyka zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej.

 • 4143

  Apel Starosty Wieruszowskiego

  Bądźmy odpowiedzialni i zachowajmy czujność !

  Pandemia trwa, koronawirus ciągle jest niebezpieczny. Liczba zakażeń wzrasta, także w powiecie wieruszowskim, dlatego ponownie apeluję do Państwa o czujność oraz stosowanie się do obowiązujących zaleceń sanitarnych, które są pomocne w zapobieganiu rozprzestrzeniania się pandemii. Noszenie maseczek, zachowanie dystansu oraz częsta dezynfekcja mogą okazać się kluczowe w ograniczeniu ilości zakażeń. Skutecznym sposobem na uniknięcie zachorowania lub przejście przez nie łagodnie niewątpliwie jest szczepienie przeciw COVID-19 do którego serdecznie zachęcam. Tylko dzięki rozsądnym decyzjom możemy pokonać wirusa, wszystko w naszych rękach, wiec zadbajmy o siebie i naszych bliskich!

   

 • 4142

  Publiczna Baza Turystyki

  Ministerstwo Rozwoju i Technologii prezentuje Państwu najnowszy projekt.
  Jest to publiczna platforma do promocji turystyki

 • Żadne słowa nie oddadzą naszego żalu…

Script logo StudioStrona.pl