Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Wystawa poświęcona 40. rocznicy I Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Ojczyzny

 • Nauki ścisłe w "Koperniku"

  Zachęcamy do oglądania oferty wieruszowskiego LO, tym razem zainteresowanych profilem matematyczno-informatycznym oraz biologiczno-chemicznym. Znajdziecie tutaj nie tylko relacje z konkursów i olimpiad, ale również efekty naszej współpracy z uczelniami i placówkami naszych młodszych kolegów i koleżanek.

 • Zawodnicy UMLKS START na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

  W zawodach uczestniczyło czterech zawodników z Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START w Wieruszowie: Krzysztof Kędzia, Piotr Rudnik, Mikołaj Wieczorek i Jakub Szczepaniak.

 • W starostwie można płacić kartą

  W dniu 6 czerwca 2019 r. we wszystkich wydziałach Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, które zobowiązane są do pobierania opłat zostały zainstalowane terminale płatnicze, dzięki którym można dokonać płatności za pomocą kart płatniczych. Terminale umożliwiają również dokonywanie płatności mobilnych np.: telefonem komórkowym. Zgodnie z podpisanymi umowami i udziałem Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w programie Polska Bezgotówkowa do dnia 31.08.2021 nie będzie pobierana opłata prowizji od transakcji (nie dotyczy wydziału Komunikacji i Dróg). Płatności kartami płatniczymi dokonywać można również w Powiatowym Zarządzie Dróg (PZD) oraz Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie (PUP)

 • Święto Powiatu Wieruszowskiego

 • PODSUMOWANIE XVI POWIATOWEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „… otwórz oczy na świat”

  W dniu 5 czerwca 2019r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie odbyło się podsumowanie XVI Powiatowego Konkursu Ekologicznego „… otwórz oczy na świat”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych kl. I-VIII z terenu powiatu wieruszowskiego, został przeprowadzony pod hasłem „OCHRONA POWIETRZA” i polegał na wykonaniu: przez uczniów klas I-III – zakładki do książki, a przez uczniów klas IV-VIII – komiksu.

 • XVI edycja Konkursu Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego

  Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego jest wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz autorów innowacji z województwa łódzkiego za ich wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarki regionu. Nagroda sprzyja także prezentacji i promocji działań prowadzących do sukcesów gospodarczych jej uczestników.

 • Cyfrowa rewolucja w wieruszowskim LO

  W maju 2019r. dyrektor zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie zawarł porozumienie z Ministrem Cyfryzacji w sprawie wykorzystywania systemu teleinformatycznego i publicznej aplikacji mobilnej w celu wydawania mLegitymacji szkolnej .

Script logo StudioStrona.pl