• „Mam oko na Projekt”

LUBISZ ROBIĆ ZDJĘCIA? A MOŻE WOLISZ KRĘCIĆ FILMY ?

Jeśli chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami, a przy tym dostrzegasz pozytywne zmiany w województwie łódzkim, które nastąpiły w ostatnich latach dzięki Funduszom Europejskim, zapraszamy do udziału w konkursie: ,,Mam oko na Projekt’’

• ,,Dzień IT i ID’’ w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi

W dniu 19 marca br. w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi zorganizowano ,,Dzień IT i ID’’. Jest to już druga edycja wydarzenia, które poświęcone jest branży Information Technology i Image Designu. W wydarzeniu tym uczestniczył starosta wieruszowski Andrzej Szymanek.

• Zebranie przedstawicieli RBS w Lututowie

W dniu 30 marca br. w Hipolitach odbyło się zebranie przedstawicieli Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie, w którym uczestniczył starosta wieruszowski Andrzej Szymanek.

Podczas zebrania przedstawiono roczne sprawozdania: Rady Nadzorczej za 2015 roku oraz ocenę kwalifikacji Rady Nadzorczej Banku, Zarządu z działalności Banku w 2015 roku oraz finansowe za 2015 rok, opinię biegłego rewidenta.

• Rada Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w porozumieniu ze Starostą Powiatu Wieruszowskiego zapraszają do uczestnictwa w naradzie szkoleniowej

Rada Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w porozumieniu ze Starostą Powiatu Wieruszowskiego zapraszają do uczestnictwa w naradzie szkoleniowej „ZMIANY W PRAWIE BUDOWLANYM W PRAKTYCE”

• Zainwestuj w powiecie wieruszowskim, kup nieruchomość

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zaprasza do wzięcia udziału w przetargu, którego przedmiotem jest nieruchomość położona w gminie Bolesławiec, w miejscowości Chotynin. Otoczenie nieruchomości stanowi teren zabudowany, oznaczony jako działka nr 691/1, o powierzchni 0,7600 ha. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy, który określa przeznaczenie nieruchomości jako teren aktywności gospodarczej (1B.15AG.)

• XVII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

17 marca br. odbyła się XVII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego. Radni podjęli uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2016-2020 oraz wyrażenia zgody na zawarcie z gminami powiatu wieruszowskiego porozumień partnerskich.

• Śniadania wielkanocne w powiecie wieruszowskim

Już na stale wpisały się w tradycję powiatu wieruszowskiego śniadania wielkanocne organizowane z inicjatywy mieszkańców powiatu, a w szczególności lokalnych kół gospodyń, w których ma zaszczyt gościć starosta wieruszowski Andrzej Szymanek. Wielkanocne spotkania dają możliwość wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze, co jednocześnie daje wyraz integracji mieszkańców oraz aktywności lokalnych społeczności.

• Spotkanie dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, Menadżer Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego zapraszają mieszkańców województwa łódzkiego, a w szczególności przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących wykorzystania środków zwrotnych.