Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Nabór zgłoszeń do powiatowych kalendarzy przedsięwzięć turystycznych, kulturalnych, sportowych i oświatowych

   W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem projektu kalendarzy przedsięwzięć o charakterze powiatowym na rok 2019, prosimy o składanie zgłoszeń do kalendarzy powiatowych, zadań o charakterze kulturalnym, sportowym, turystycznym i oświatowym.

   Zgłoszenia należy przesłać do dnia 30 października 2018 r.

  • LI Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   W miniony czwartek Radni Rady Powiatu Wieruszowskiego obradowali na LI sesji.Radni podjęli uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków: za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy, za nadgodziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz przyznawania nagród za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wieruszowski.

Aktualności

RSS
 • Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

  IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu ostrzega:
  Burze z gradem, województwo łódzkie powiat wieruszowski
  Ważność od godz. 13:00 dnia 26.07.2018 do godz. 21:00 dnia 26.07.2018
  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.
  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

 • Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

  IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu ostrzega:
  Burze z gradem, województwo łódzkie powiat wieruszowski
  Ważność od godz. 14:00 dnia 25.07.2018 do godz. 22:00 dnia 25.07.2018
  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.
  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

 • Przepis na Pracę

  Firma HR Fenix Poland jako koordynator projektu informuje o przedsięwzięciu wspartym środkami Europejskiego Funduszu Społecznego, które skierowane jest do osób w przedziale wiekowym 15-29 lat, zamieszkują teren województwa łódzkiego, nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, są bierne zawodowo lub są osobami bezrobotnymi niezarejestrowanymi w urzędach pracy.

 • Projekt Centrum Usług Społecznych na Regionalnej konferencji edukacyjnej

  W dniu 21.06.2018 r. na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się Regionalna konferencja edukacyjna pn. „WSPÓŁPRACA MIĘDZYSEKTOROWA – IDEE, KORZYŚCI, WYZWANIA” zorganizowana w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”, w której udział wzięli przedstawiciele różnych jednostek.

 • Dni Gminy Sokolniki 2018

  28-29 lipca 2018 r.

  Park przy GOKSiT Sokolniki

 • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

  Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

 • Kluby powiatu wieruszowskiego na Międzynarodowych Zawodach w Biegu na Orientację

  Tradycyjnie, jak co roku kluby powiatu wieruszowskiego: UKS “Grom” Sokolniki, MUKS “Junior” Ochędzyn, UKS GOK Galewice uczestniczyły w 37. Międzynarodowych Zawodach w Biegu na Orientację o Puchar Wawelu  - największej, pięciodniowej imprezie w tej dyscyplinie sportu w Polsce.

 • Jubileuszowa edycja Open Hair Festival w Sieradzu

  Urząd Miasta Sieradza zaprasza w dniach 20 – 22 lipca 2018 r. do Sieradza na dziesiątą jubileuszową edycję Open Hair Festival – wielką imprezę związaną ze światem fryzjerstwa. Na gości czeka moc atrakcji, jak również muzycznych akcentów, w tym koncert Alvaro Soler.

Script logo StudioStrona.pl