Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Aktualności

RSS
 • Spotkanie starosty wieruszowskiego z włodarzami gmin

  15 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyło się spotkanie starosty wieruszowskiego Andrzeja Szymanka z burmistrzem oraz wójtami gmin powiatu wieruszowskiego.

 • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży

  Nowodworski Ośrodek Kultury i Towarzystwo Historyczne im. Szembeków mają przyjemność zaprosić dzieci i młodzież do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Dzieła Aleksandra Fredry w Malarstwie i Rysunku".

 • V Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2018r. poz. 995 ze zm.), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2011r. Nr 226, poz. 2340, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego
  z 2018r., poz. 5173) zawiadamiam, że dnia 1 marca 2019r. (piątek) o godz. 1430  w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się  V Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

 • Wszczęcie postępowania GN.6821.1.14.2018,GN.6821.1.15.2018

 • Przedsiębiorco! Fundusze Europejskie w Twoim zasięgu

  Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zaprasza do udziału w aktualnych konkursach.

 • Święto utalentowanych uczniów "Kopernika"

  Tegoroczne Święto Patrona Szkoły, któremu towarzyszyły obchody Dnia Humanisty, potwierdziło fakt, że do Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie uczęszcza wielu kreatywnych i utalentowanych uczniów. Uroczysta akademia stała się tym razem okazją nie tylko do wyróżnienia i pogratulowania licealistom dotychczasowych osiągnięć, ale również do zaprezentowania ich intrygujących umiejętności.

 • Nowy program dotacyjny dla organizacji pozarządowych – PROO

  Pełnomocnik Wojewody Łódzkiego ds. Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na organizowane przez Narodowy Instytut Wolności (NIW) spotkanie na temat wdrażania Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO).

  PROO to nowoczesny i elastyczny program dopasowany do potrzeb III sektora. Na ten cel w latach 2018-2030 ma zostać wydanych 585 milionów złotych pieniędzy publicznych, warto poznać praktyczne wskazania, aby móc skorzystać z tych środków.

 • Biegi na orientację po zimowych leśnych ścieżkach

  Po raz kolejny UKS „Grom” w Sokolnikach był organizatorem biegów na orientację w zimowej aurze leśnych ścieżek w miejscowości Szustry. Na spotkanie i zawody przybyli zawodnicy, rodzice i członkowie klubów powiatu wieruszowskiego (UKS „Grom” w Sokolnikach, MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice).

Script logo StudioStrona.pl