Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

   Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

  • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

   Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

,,Złota Grusza’’ – konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne

Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego ogłosiła nabór zgłoszeń w kolejnej edycji Wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne "Złota Grusza".

Najważniejszym celem organizacji konkursu jest popularyzacja wypoczynku na wsi oraz promocja gospodarstw agroturystycznych i turystyki na obszarach wiejskich.

 

Termin zgłoszeń: 10 września 2017 r.

 

 

W załączeniu znajdują się materiały dotyczące konkursu wraz z zaproszeniem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

Informację o konkursie można również znaleźć na stronie internetowej: http://lodzkie.ksow.pl/news/entry/12461-nowa-zlota-grusza.html

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich prowadzących działalność agroturystyczną
do wzięcia udziału w konkursie!

Script logo StudioStrona.pl