• Jutro seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE’’

Chcesz mieć szczęśliwych pracowników? Otwórz żłobek w firmie! Zachęć mieszkańców regionu do powrotu na rynek pracy. Jak to zrobić? Z Funduszami Europejskimi!
      Szczegóły poznasz 27 kwietnia 2018 roku na seminarium „SZCZĘŚLIWE DZIECI, PRACUJĄCY RODZICE. Wsparcie aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”. Seminarium odbędzie się w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

• Ogólnopolski Konkurs "Przedsiębiorstwo Przyszłości" – Twoja firma może zdobyć certyfikat

Agencja Kreatywna Przemysław Ruta Communication oraz Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zachęcają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

1% dla organizacji z łódzkiego

Trwa kampania „1% dla organizacji z Łódzkiego”, zachęcająca mieszkańców województwa łódzkiego do wsparcia swoim podatkiem organizacji działających w naszym regionie. Jej celem jest popularyzacja mechanizmu oraz zachęcenie podatników do wspierania aktywnych organizacji z naszego regionu.

W tym roku do skorzystania ze wsparcia w ramach mechanizmu 1% uprawnionych jest 428 organizacji działających w województwie łódzkim w różnych obszarach. Wszystkie te organizacje zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej (żeby uzyskać taką akceptację musiały udowodnić swoją społecznie użyteczną działalność i złożyć sprawozdanie finansowe i merytoryczne, które może przeczytać każdy zainteresowany na stronie ministerstwa - możemy sprawdzić co robi organizacja, zanim obdarujemy ją swoim 1%). Wykaz „naszych” organizacji oraz wiele innych informacji o kampanii "1% dla organizacji z łódzkiego" znajduje się  na stronie internetowej: www.1procent.lodzkie.pl

Zapraszamy również na  otwarty dla wszystkich zainteresowanych profil kampanii na Facebooku: https://www.facebook.com/1procent.dla.Lodzkiego .