• Zawiadomienie

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zawiadamia, że:

1. W dniu 17 grudnia 2018 r. w siedzibie Starostwa powiatowego w Wieruszowie odbył się przetarg nieograniczony ustny.

2. Przedmiotem przetargu był garaż nr 10, usytuowany na działce nr 147, położonej w Wieruszowie.

3. Liczba osób dopuszczonych – jedna , niedopuszczonych- brak,

4. Cena wywoławcza czynszu – 83,00 zł + należny podatek VAT, najwyższa cena osiągnięta w przetargu 84,00 zł  + należny podatek VAT

5. Nabywcą nieruchomości został Pan Ryszard Waldemar Skulski

• „Transplantacje narządów w Polsce i na świecie - historia, teraźniejszość i przyszłość”

Wykład prof. dr hab. n. med. Michała Nowickiego w szkołach ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wieruszowskiego.

5 grudnia 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 5.12.2018 r. w godz.11:00 – 14:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

Zakres udzielanych konsultacji w ramach Mobilnego Punku Informacyjnego obejmuje m.in.:

• środki na otwarcie działalności gospodarczej,
  • dotacje i pożyczki na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,
  • wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
  • konsultacje na etapie przygotowania projektu,
  • konsultacje na etapie realizacji projektu.