Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Nagrody Powiatu Wieruszowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 2018 roku. Zgłoś swojego kandydata!

   Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego nr XXXV/156/13 z dnia 30 października 2013r. w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej kandydatury do nagród za 2018r. należy zgłosić do dnia 31 maja 2019r.

  • IX Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 511), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2011r. Nr 226, poz. 2340, zm. Dz. Urz. Woj. Łódzkiego
   z 2018r., poz. 5173) zawiadamiam, że dnia 31 maja 2019r. (piątek) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się IX Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego.

Absolwent LO pożądany na rynku pracy

Wśród absolwentów wieruszowskiego LO znajdziemy nie tylko lekarzy, prawników, dziennikarzy, urzędników, nauczycieli, pracowników kultury, ale również inżynierów, przedsiębiorców, ekonomistów a nawet artystów. Pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów i trwający już nabór przyszłych pierwszoklasistów to idealny moment na przypomnienie największych zalet uczenia się w Liceum Ogólnokształcącym, a zwłaszcza na wskazanie atutów Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie.

Przedstawiona poniżej prezentacja jest wstępem do cyklu tego typu opracowań, które staną się z pewnością cenną wskazówką dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych stojących obecnie przed ważnym wyborem swojej kolejnej placówki.

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego jest pożądany na rynku pracy- to niezaprzeczalny fakt, widoczny wyraźnie również w przypadku naszego "Kopernika". Pierwsza prezentacja wskazuje najważniejsze zalety wieruszowskiego LO, a kolejne opublikowane w najbliższym czasie przedstawią atuty i największe osiągnięcia poszczególnych grup przedmiotowych w naszej szkole. Kolejne tego typu filmy będą zwłaszcza pomocne dla osób zastanawiających się nad wyborem konkretnego profilu.

Zachęcamy do oglądania!

Uczniów zainteresowanych ofertą szkoły zapraszamy na stronę szkoły (lowier.eu), na profil szkoły na facebook'u (facebook.com/zsowieruszow), na profil na instagramie (lowier.eu) a także na kanał szkolnej telewizji na portalu youtube (LOWier TV). Znajdziecie tam nie tylko aktualną ofertę edukacyjną wieruszowskiego LO, ale również relacje z wydarzeń w szkole, jej sukcesów oraz relacje z rozmów i spotkań z absolwentami szkoły.

Uczniów oraz rodziców zapraszamy również do odwiedzin wieruszowskiego LO.

Script logo StudioStrona.pl