• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Bezpłatna mammografia dla kobiet w wieku 50–69 lat i spotkania edukacyjne

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zaprasza kobiety w wieku 50-69 lat do udziału w programie wczesnego wykrywania nowotworu piersi dla mieszkańców województwa łódzkiego:

• WIEK: 50-69
  • WYŁĄCZENIE Z PROGRAMU: osoby, które miały wykonane badanie mammograficzne finansowane przez NFZ w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub mają/miały zdiagnozowany nowotwór piersi
  • KONTAKT: zapisy – 42 689 52 00

W ramach projektu dla zgłoszonych uczestniczek przeprowadzone zostaną badania mammograficzne w największym w rejonie ośrodku onkologicznym na nowoczesnym sprzęcie medycznym.

Aby ułatwić dostęp do badania w ramach programu zapewniony jest Paniom bezpłatny transport busem na badanie i z powrotem lub zwrot środków dojazdu w kwocie równoważnej cenie biletu komunikacją publiczną. Dodatkowo każda z Pań otrzyma materiały edukacyjne i zostanie poinstruowana w zakresie nauki samobadania piersi.

Powiat Wieruszowski w ramach współpracy z realizatorem programu oferuje pomoc w koordynacji bezpłatnego transportu zapewnionego przez realizatora programu dla zainteresowanych mieszkanek powiatu wieruszowskiego.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (62) 7813378.

• fotogaleria