Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców

W imieniu zespołu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu informujemy o bezpłatnym spotkaniu pn. „Fundusze na rozwój Twojej firmy”, które odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w godz. 12:00-14:00 (rejestracja od godz. 11:45) w Sali konferencyjnej Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu, ul. Rynek 14.

Spotkanie odbędzie się przy udziale przedstawiciela Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, który przedstawi zmiany w konkursach oraz będzie do Państwa dyspozycji w zakresie szczegółowych zapytań.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do 7 grudnia br.
 Link z informacją oraz formularzem zgłoszeniowym: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3084-spotkanie-informacyjne-pn-fundusze-na-rozwoj-twojej-firmy .

Istnieje możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Script logo StudioStrona.pl