• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

Rada Powiatu

Informacja dotycząca zasad pracy Urzędu

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie od czasu wprowadzenia stanu epidemii nie zaprzestało i nie zaprzestaje obsługi interesantów.
      Interesanci po wejściu do Urzędu są kierowani przez wyznaczonego pracownika do właściwego pomieszczenia Urzędu w celu załatwienia sprawy i powinni stosować się do jego zaleceń.
      Rejestracja pojazdów w Wydziale Komunikacji i Dróg jest możliwa tylko po telefonicznym umówieniu terminu (dnia i godziny) wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 62 78 13 374.
      Jednocześnie informujemy, że codziennie w godzinach 11.00-11.15 nastąpi przerwa w obsłudze interesantów, z uwagi na konieczność dezynfekcji pomieszczeń.
      Przypominamy, że obsługa klienta odbywa się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów.

Urząd nieczynny

W dniu 4 czerwca 2021 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

•  bip1

• epuap

• pomoc prawna

Bezpłatne szkolenie ,,Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes’’

Wyższa Szkoła Gospodarki informuje, że w Wieluniu w terminie 24 i 31 maja br. odbędzie się bezpłatne szkolenie ,,Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes’’, realizowane  w ramach projektu ,,Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców’’.

Organizatorzy zapraszają każdą osobę, która zainteresowana jest założeniem żłobka/klubu dziecięcego lub zatrudnieniem opiekuna dziennego i której bliska jest idea instytucjonalnej opieki nad dziećmi do lat 3, będącej wsparciem dla pracujących rodziców.

Dodatkowych informacji udziela Zespół Projektu pod numerem telefonu: 52 567 00 17, e-mail: centrum@byd.pl .

• fotogaleria