Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Ogłoszenie Zarządu Powiatu Wieruszowskiego

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7, w dniu 7 listopada 2018 r. został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, wykaz nieruchomości – garażu blaszanego, oznaczonego nr 11, położonego w Wieruszowie, przy ul. Waryńskiego 15,  przeznaczonego do wynajmu na czas nieoznaczony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Wieruszowskiego
   Nr  478/2018 z dnia   7 listopada 2018 r.

  • Nowe pakiety rozwojowe dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych

   Centrum OPUS w ramach działań Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczyna nabór podmiotów, które chciałyby skorzystać z pakietów rozwojowych.

Czas na Europejski Tydzień Sportu!

Czwarta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce już 23-30 września 2018 r.

Czas na aktywność, czas na BeActive!

Europejski Tydzień Sportu pod hasłem „#BeActive” jest promocją sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. Jego czwarta edycja odbędzie się w dniach 23-30 września 2018 roku.

Inicjatywa #BeActive została powołana z myślą o wszystkich – bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Liczy się zapał i dobra zabawa! Europejski Tydzień Sportu ma zachęcać Europejczyków do regularnej aktywności każdego dnia. Aby promować ideę #BeActive w swojej gminie, powiecie, województwie trzeba zorganizować wydarzenie sportowe w dniach 23-30 września 2018 roku. Więcej informacji na www.etspolska.pl.

Script logo StudioStrona.pl