Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

   Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

  • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

   Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Czas na Europejski Tydzień Sportu!

Czwarta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce już 23-30 września 2018 r.

Czas na aktywność, czas na BeActive!

Europejski Tydzień Sportu pod hasłem „#BeActive” jest promocją sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. Jego czwarta edycja odbędzie się w dniach 23-30 września 2018 roku.

Inicjatywa #BeActive została powołana z myślą o wszystkich – bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Liczy się zapał i dobra zabawa! Europejski Tydzień Sportu ma zachęcać Europejczyków do regularnej aktywności każdego dnia. Aby promować ideę #BeActive w swojej gminie, powiecie, województwie trzeba zorganizować wydarzenie sportowe w dniach 23-30 września 2018 roku. Więcej informacji na www.etspolska.pl.

Script logo StudioStrona.pl