• Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

• Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki  Gmina Wieruszów

• pomoc prawna

•  bip1

• Rada Powiatu Wieruszowskiego

• epuap

Dobry występ drużyn biegaczy z ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

Oprócz startów uczniów szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ramach Kalendarza Imprez Szkolnego Związku Sportowego w Łodzi, o których już informowaliśmy, odbyły się również zawody w ramach Licealiady. W zawodach szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu wystartowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych imienia Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Uczniowie ,,Staszica’’ wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Zawody odbyły się na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie w dniu 24.05.2021 r, a uczniowie  ZSP im. Stanisława Staszica spisali się w nich bardzo dobrze, zajmując wysokie 3. miejsce - dziewczęta i 4. miejsce - chłopcy.

Drużynę dziewcząt stanowiły:

1. Łuczak Kinga
  2. Jaśniak Roksana
  3. Kurek Kinga
  4. Kozłowska Betina
  5. Magda Romanowska
  6. Góral Daria

Drużynę chłopców stanowili:

1. Grądowy Adam
  2. Sopel Hubert
  3. Pietrzak Łukasz
  4. Wróbel Oskar

5.Światły Oliwier

6.Szczepaniak Jakub

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

Opiekunem drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego ZSP im. Stanisława Staszica mgr Jarosław Urbaniak.

PSZS w Wieruszowie

• fotogaleria