• Informacja

W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

• Informacja o zmianie dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej

Z uwagi, że Starostwo Powiatowe w Wieruszowie w dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) będzie nieczynne, dyżur nieodpłatnej pomocy prawnej przypadający na ten dzień zostanie odpracowany przez adwokata w dniu 23 grudnia 2019r. (poniedziałek) w godz. 8:00-12:00.

Dofinansowanie z UE dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie otrzymał dofinansowanie UE z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Działanie XI.1 Wysoka Jakość Edukacji.

Kwota dofinansowania na realizację projektu ,,Fachowiec – kompleksowy program rozwoju ZSP w Wieruszowie’’ wynosi 1 392 718, 12 zł. i obejmuje następujące działania:

• staże zawodowe dla uczniów i uczennic,
  • kursy kwalifikacyjne oraz studia podyplomowe dla nauczycieli,
  • wyposażenie zawodowych pracowni przedmiotowych.