Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Nabór zgłoszeń do powiatowych kalendarzy przedsięwzięć turystycznych, kulturalnych, sportowych i oświatowych

   W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem projektu kalendarzy przedsięwzięć o charakterze powiatowym na rok 2019, prosimy o składanie zgłoszeń do kalendarzy powiatowych, zadań o charakterze kulturalnym, sportowym, turystycznym i oświatowym.

   Zgłoszenia należy przesłać do dnia 30 października 2018 r.

  • LI Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   W miniony czwartek Radni Rady Powiatu Wieruszowskiego obradowali na LI sesji.Radni podjęli uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków: za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy, za nadgodziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz przyznawania nagród za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wieruszowski.

Dzień Strażaka w KP PSP w Wieruszowie

W miniony wtorek w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie obchodzono święto Dnia Strażaka. Uczestniczący w Uroczystości Andrzej Szymanek - starosta wieruszowski, skierował do strażaków słowa podziękowania za ich trud i codzienną pracę. Życzył tym samym dalszych sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wieruszowskiego.

Podczas uroczystości zostały wręczone strażakom wieruszowskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej awanse i odznaczenia.

 

 

Zdjęcia: www.tugazeta.pl

Script logo StudioStrona.pl