Już 15 września 2025 r. (poniedziałek) w godzinach 9:00–12:00 w OSP Wieruszów, ul. Bolesławiecka 6 odbędzie się akcja krwiodawstwa połączona z rejestracją do bazy DKMS.
Dlaczego warto?
2 dni wolnego od pracy
poczęstunek od KGW
możliwość odliczenia od podatku
