Zostań bohaterem – oddaj krew i zarejestruj się jako dawca szpiku!

Już 15 września 2025 r. (poniedziałek) w godzinach 9:00–12:00 w OSP Wieruszów, ul. Bolesławiecka 6 odbędzie się akcja krwiodawstwa połączona z rejestracją do bazy DKMS.

Dlaczego warto?

✔️ 2 dni wolnego od pracy

✔️ poczęstunek od KGW

✔️ możliwość odliczenia od podatku

DKMS DKMS

Kalendarz wydarzeń

Na skróty