• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Granty dla instytucji i osób fizycznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych

Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii ogłasza nabór uzupełniający do projektu „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych”. Projekt ten zakłada inkubację, rozwinięcie i przetestowanie 60 pomysłów zgłoszonych przez innowatorów z całej Polski.

W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu dla osób lub instytucji, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie w zakresie kształcenia ustawicznego.
Przewidywana kwota grantu wynosi  35 000 zł.  Stowarzyszenie zachęca również innowatorów do sięgnięcia po niższe granty na innowacje do 10 000 – 15 000 zł.

Wszelkie informacje o podmiotach, które mogą aplikować, jak również formie aplikacji znajdują się na stronie internetowej: www.inkubatorinnowacji.com, pod numerem telefonu 603 811 156 lub poprzez kontakt mailowy: innowacje@newtechlodz.com .

Formularze rekrutacyjne można składać do 29 września 2017 r.

Dodatkowo informujemy o otwartym spotkaniu informacyjnym dotyczącym projektu, które odbędzie się 13 września 2017 r. (środa), o godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia Instytut Nowych Technologii w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 55.