Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Ogłoszenie Zarządu Powiatu Wieruszowskiego

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7, w dniu 7 listopada 2018 r. został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, wykaz nieruchomości – garażu blaszanego, oznaczonego nr 11, położonego w Wieruszowie, przy ul. Waryńskiego 15,  przeznaczonego do wynajmu na czas nieoznaczony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Wieruszowskiego
   Nr  478/2018 z dnia   7 listopada 2018 r.

  • Nowe pakiety rozwojowe dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych

   Centrum OPUS w ramach działań Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczyna nabór podmiotów, które chciałyby skorzystać z pakietów rozwojowych.

III Ogólnopolski Bieg Integracyjny

W minioną sobotę odbywało się w Wieruszowie wyjątkowe przedsięwzięcie, z uwagi na charakter i rangę imprezy. Uczestniczyli w nim starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz wicestarosta Mirosław Urbaś.

Trzecia edycja wydarzenia pn. ,,Ogólnopolski Bieg Integracyjny’’ została zorganizowana przez Stowarzyszenie Integracyjne ,,Klub Otwartych Serc’’ oraz Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie, Powiat Wieruszowski i gminę Wieruszów.

 

Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia jest przede wszystkim integracja i wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych oraz docenienie ich dokonań. Zwiększy to przede wszystkim wiedzę na temat niepełnosprawności, a także pozwoli na wzajemną komunikację oraz współpracę. Poprzez zachęcenie do podjęcia aktywności fizycznej i wspólnego biegania, impreza to również idealna okazja do propagowania zdrowego stylu życia.

Script logo StudioStrona.pl