• koronawirus informacje

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2020 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne.

• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w okresie letnim

W okresie od 1 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500. Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 715 do 1430. Obsługa interesantów odbywać się będzie zgodnie Zarządzeniem nr 10/2020 Starosty Wieruszowskiego z dnia 5 czerwca 2020r. w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie.

Informacja o zmianie dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej

Z uwagi, że Starostwo Powiatowe w Wieruszowie w dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) będzie nieczynne, dyżur nieodpłatnej pomocy prawnej przypadający na ten dzień zostanie odpracowany przez adwokata w dniu 23 grudnia 2019r. (poniedziałek) w godz. 8:00-12:00.