• Informacja

W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

• Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Inscenizacja historyczna - Wieruszów 1918 Prawdziwy Dzień Wolności

Starosta Wieruszowski, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej Chrobry, zapraszają na inscenizację historyczną Wieruszów 1918 Prawdziwy Dzień Wolności. Inscenizacja odbędzie się 10 czerwca 2017 roku (w sobotę) o godzinie 20.00 na wieruszowskim rynku.

Wydarzenie odbędzie w ramach przedsięwzięcia ,,Z Powiatem na piknik 2017!’’