Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W okresie od 01.07.2018 do 31.08.2018 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500

   Wydział Komunikacji i Dróg od godziny 7 00 - 14 45

  • Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”

   Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Kolejne szkoły w akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’

W ramach akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’ wspólnie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie gościliśmy tym razem w szkołach gminy Łubnice.

Spotkania, podczas których pierwszoklasiści poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz otrzymali elementy odblaskowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wieruszowie odbyły się 12 października br. .

 

Więcej na temat akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’ we wcześniejszym artykule: http://powiat-wieruszowski.pl/vi-edycja-akcji-tu-jest-bezpiecznie!-powiat-wieruszowski%E2%80%99%E2%80%99.html .

Script logo StudioStrona.pl