Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • koronawirus informacje

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Zarządzenie nr 8/2020 Starosty Wieruszowskiego z dnia 8 kwietnia 2020r. w sprawie wyłączenia bezpośredniej obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie

   Na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 511 z późn.zm), w związku z § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 566), w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz mieszkańców zarządzam, co następuje:

    

  • Informacja

   Szanowni Państwo!

   Starostwo Powiatowe w Wieruszowie obsługuje swoich interesantów we wszystkich sprawach będących w jego kompetencji. Nadal bardzo ważnym jest ograniczony  do przypadków koniecznych, bezpośredni kontakt interesant – pracownik urzędu. Jest to podyktowane obowiązkiem zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa  i ochrony przed zakażeniem Covid-19, zarówno klientów jak i pracowników Starostwa.

   W związku z powyższym usilnie prosimy o korzystanie w pierwszej kolejności z informacji zamieszczonej na stronie internetowej Starostwa, w zakładkach odnoszących się  do poszczególnych rodzajów załatwianych spraw. Korzystanie z informacji telefonicznej jest możliwe i  może łatwiejsze, ale zabiera dużo czasu pracownikom, którzy mogą ten czas wykorzystać na załatwianie spraw. Prosimy też o korzystanie z możliwości załatwiania spraw drogą elektroniczną.Ułatwi to i usprawni  oraz przyspieszy załatwianie spraw. Pozwoli również na zaoszczędzenie czasu oraz wyeliminuje niepotrzebne Państwa wizyty  w Starostwie

Kolejny tytuł Mistrzyni Polski w WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Lepszego początku nowego roku startowego Wieruszowski Klub Kolarski nie mógł sobie wymarzyć. Patrycja Zawierta w Przełajowych Mistrzostwach Polski CX  zdobywa w juniorkach złoto i koszulkę Mistrza Polski. W niedzielę 12  stycznia w Szczekocinach, na pięknie przygotowanej pętli zawodów wystartowali zawodnicy i zawodniczki z klubów zarówno MTB jak i szosowych.

Obie nasze zawodniczki znakomicie wychodzą na starcie  i prowadzą na rozjeżdzie. Niestety ostry zakręt  90 stopni , tylne koło zarzuca i obie zaliczają twarde lądowanie. Szybkie „powstań żołnierzu” i już gonią uciekające rywalki. Już na drugim okrążeniu Patrycja dopada do zawodniczki prowadzącej. Dłuższy dystans jadą, próbując się na trasie, aż w końcu Patrycja wyprzedza i już tylko powiększa swoją przewagę, aby zdecydowanie wywalczyć tytuł mistrzowski. Magda po wyprzedzeniu większej stawki rywalek ostatecznie na mecie melduje się na najgorszym miejscu dla każdego zawodnika, czyli czwartym.

1.Patrycja Zawierta – WKK  Pfleiderer  Wieruszów

2.Olga Wankiewicz – UKS Copernicus Toruń CCC

3.Natalia Krześlak – TKK Pacific Toruń Nestle Fitness Cycling Team

4.Magdalena Zawierta – WKK Pfleiderer Wieruszów

Gratulujemy oczywiście bardzo. Pięknie zaczyna się ten rok. Przed całą naszą młodzieżą intensywny sezon i ambicje sięgające po za granice naszego kraju.

 

Dziękujemy naszym sponsorom:
Pfleiderer Group                      
Malik Development                              
Wędlinka – Dobrydział
MEBLINE.pl - nowoczesne meble   
Roman Wiśniewski      
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
New Elegance                          
NODON                                     
CŁAPA- Maszyny budowlane
Art-Met Wieruszów                
NATALIline Siłownia i Fitness    
Rowerplus.pl - Lepszy sklep rowerowy
Gmina Wieruszów                   
Serwis Opon Krystian Ciarkowski    
Skład opału ,,Grzesiak"
MECHANIKA POJAZDOWA TOMCIO Tomasz Trała

Script logo StudioStrona.pl