Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Wieruszowski Powiat z Mapą i Kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

  Rada Powiatu

 • Z ostatniej chwili...
  • 3780

   Informacja dotycząca zasad pracy Urzędu

   Starostwo Powiatowe w Wieruszowie od czasu wprowadzenia stanu epidemii nie zaprzestało i nie zaprzestaje obsługi interesantów.
   Interesanci po wejściu do Urzędu są kierowani przez wyznaczonego pracownika do właściwego pomieszczenia Urzędu w celu załatwienia sprawy i powinni stosować się do jego zaleceń.
   Rejestracja pojazdów w Wydziale Komunikacji i Dróg jest możliwa tylko po telefonicznym umówieniu terminu (dnia i godziny) wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem pod numerem telefonu: 62 78 13 374.
   Jednocześnie informujemy, że codziennie w godzinach 11.00-11.15 nastąpi przerwa w obsłudze interesantów, z uwagi na konieczność dezynfekcji pomieszczeń.
   Przypominamy, że obsługa klienta odbywa się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów.

  • 3967

   Urząd nieczynny

   W dniu 4 czerwca 2021 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

 • bip1

 • epuap

 • pomoc prawna

Konkurs fotograficzny ,,Łódzkie oczami mieszkańców 2021’’

 • fotogaleria

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego rusza z inicjatywą, która ma za zadanie zmobilizować mieszkańców i sympatyków województwa łódzkiego do wyruszenia z aparatem fotograficznym na bliższe i dalsze wycieczki po regionie.

Podczas wycieczek można dostrzec piękno i wyjątkowość ziemi łódzkiej. Wycieczki te mogą pobudzić wewnętrzny ruch turystyczny a także zwiększyć zainteresowanie różnymi obiektami i miejscami nie tylko turystycznymi.

Celem konkursu jest również umocnienie więzi z miejscem zamieszkania, z dziedzictwem kulturowym regionu.Zapraszamy Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu, szczegóły znajdują się na stronie internetowej: https://lodzkie.travel/lodzkie-oczami-mieszkancow-2021-konkurs-fotograficzny/ .

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/ROTWL/photos/a.156944664357401/4276313685753791/ .

Script logo StudioStrona.pl