• koronawirus informacje

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2020 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne.

• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w okresie letnim

W okresie od 1 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500. Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 715 do 1430. Obsługa interesantów odbywać się będzie zgodnie Zarządzeniem nr 10/2020 Starosty Wieruszowskiego z dnia 5 czerwca 2020r. w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie.

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie „Szansa na nowy start” – szkolenia i staże

Kto może wziąć udział w projekcie?

Osoby mieszkające na terenie województwa łódzkiego, które:

• Utraciły pracę z przyczyn niedotyczących pracownika w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu;
  • Są osobami przewidzianymi do zwolnienia z pracy z przyczyn niedotyczących pracownika;
  • Są zagrożone zwolnieniem z pracy z przyczyn niedotyczących pracownika.

Jakie wsparcie oferuje projekt?

Ścieżka „Przekwalifikowanie”:

• Doradztwo zawodowe,
  • Poradnictwo psychologiczne,
  • Szkolenie dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • 5 miesięczne płatne staże zawodowe.

Ponadto zapewniamy:

• Zwrot kosztów dojazdu,
  • Catering,
  • Bezpłatne materiały szkoleniowe,
  • Ubezpieczenie szkoleniowe,
  • Stypendium szkoleniowe,
  • Stypendium stażowe.

Kontakt:
Biuro projektu: KSWP Piotrków Trybunalski, Plac Kościuszki 7, tel. 44 741 75 01

www: https://kswp.org.pl/pl/projekty/dla-bezrobotnych/szansa-na-nowy-start

Projekt „Szansa na nowy start” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Projekt realizowany na podstawie umowy z Województwem Łódzkim pełniącym rolę Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.