Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Ogłoszenie o II przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Lututów

   Zarząd Powiatu Wieruszowskiego  działając na podstawie z ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.  o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity: Dz. U.  z 2018 r. poz. 2204, ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu  i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie  nieruchomości (Dz. U. z  2014 r. poz. 1490) ogłasza II przetarg ustny ograniczony  na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Lututów, obręb Lututów, gm. Lututów, oznaczonej jako działka nr 55, o powierzchni 10,8700 ha

  • Bardzo dobry występ zawodników UMLKS START Wieruszów w Halowych Mistrzostwach Polski U 18 i U 20 w Toruniu

   W dniu 07- 09 lutego br. w Hali Arena w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów U18 i U 20.

   W zawodach wzięło udział dwóch zawodników Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu  Sportowego  START w Wieruszowie - Krzysztof Kędzia i Jakub Szczepaniak. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych – trzech konkurencjach.

Liceum Ogólnokształcące w Wieruszowie w gronie najlepszych liceów w Polsce!

Wieruszowskie liceum może pochwalić się najnowszym sukcesem - "Brązową Tarczą" w rankingu "Perspektyw", co oznacza, że Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie dołączyło w tym roku do grona najlepszych liceów w Polsce!

 

Punktacja w rankingu "Perspektyw" obejmuje: maturę z przedmiotów obowiązkowych (25%), maturę z przedmiotów dodatkowych (45%) oraz sukcesy w olimpiadach (30%). Sukces szkoły zagwarantowały bardzo dobre wyniki maturalne.

Należy zaznaczyć, że od wielu lat zdawalność matury w wieruszowskim ,,Koperniku’’ jest jedną z najwyższych w całym województwie łódzkim.

Script logo StudioStrona.pl