• koronawirus informacje

• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w okresie letnim

W okresie od 1 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500. Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 715 do 1430. Obsługa interesantów odbywać się będzie zgodnie Zarządzeniem nr 10/2020 Starosty Wieruszowskiego z dnia 5 czerwca 2020r. w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie.

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2020 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne.

Powiat Wieruszowski realizuje zadanie pn. „Likwidacja zagrożeń powodziowych i podtopień lokalnych w ramach modernizacji urządzeń wodnych na terenie powiatu wieruszowskiego”.

Zgodnie z umową o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi nr 541/GW/D/2012 w formie dotacji z dnia 29.11.2012 r. wartość ogólna zadania wynosi 314.955,00 zł, w tym dotacja w wysokości 245.360,00 zł ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.