• Ogłoszenie Zarządu Powiatu Wieruszowskiego

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7, w dniu 7 listopada 2018 r. został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, wykaz nieruchomości – garażu blaszanego, oznaczonego nr 11, położonego w Wieruszowie, przy ul. Waryńskiego 15,  przeznaczonego do wynajmu na czas nieoznaczony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Wieruszowskiego
      Nr  478/2018 z dnia   7 listopada 2018 r.

• Nowe pakiety rozwojowe dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych

Centrum OPUS w ramach działań Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczyna nabór podmiotów, które chciałyby skorzystać z pakietów rozwojowych.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

W terminie 17 - 18 października 2018 roku Miejska Arena Kultury i Sportu we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi organizują III edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie biznesu na wykwalifikowanych pracowników. Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom Łodzi i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku, a także możliwości dokształcania i zmiany dotychczasowych kompetencji zawodowych.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego skierowane są do osób bezrobotnych oraz czynnych zawodowo, planujących zmienić pracę i podnieść lub przeprofilować swoje kwalifikacje. Wydarzenie będzie szansą zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają także w charakterze wystawców - pracodawców z Łodzi i województwa łódzkiego poszukujących pracowników, a także agencje pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe oraz szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Więcej informacji o Targach na stronie internetowej: www.lodzkietargipracy.pl .