Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

W terminie 17 - 18 października 2018 roku Miejska Arena Kultury i Sportu we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi organizują III edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie biznesu na wykwalifikowanych pracowników. Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom Łodzi i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku, a także możliwości dokształcania i zmiany dotychczasowych kompetencji zawodowych.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego skierowane są do osób bezrobotnych oraz czynnych zawodowo, planujących zmienić pracę i podnieść lub przeprofilować swoje kwalifikacje. Wydarzenie będzie szansą zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają także w charakterze wystawców - pracodawców z Łodzi i województwa łódzkiego poszukujących pracowników, a także agencje pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe oraz szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Więcej informacji o Targach na stronie internetowej: www.lodzkietargipracy.pl .