Międzynarodowe Zawody w Biegu na Orientację – Grand Prix Polonia 2019 z udziałem reprezentacji UKS ,,Grom'' w Sokolnikach

W dniach 02-04 sierpnia br. reprezentacja UKS „Grom” w Sokolnikach uczestniczyła w trzydniowych zawodach Biegu na Orientację. Cieszy nas wszystkich fakt, że czas wolny od pracy, został tak aktywnie spędzony przez wyjątkową rodzinę, która godnie reprezentowała naszą gminę, powiat i województwo.
Miejsce zawodów to Rzeszów, Lutoryż i Boguchwała, na których terenie rozegrały się biegi: sprinterski, średniodystansowy i klasyczny. Teren zawodów w biegu klasycznym - miejski, zurbanizowany, a w pozostałych biegach, teren leśny, typowy dla pogórza karpackiego o dużych przewyższeniach z licznymi jarami, z małą ilością dróg i ścieżek.

Wyniki:  M10NR – Konrad Domagała – IV miejsce, M-12 – Jakub Domagała – VI miejsce, M-35 –Andrzej Domagała – IV miejsce i medalowa pozycja w kategorii K-14 – Emilii Domagała – III miejsce

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

UKS ,,Grom’’ w Sokolnikach