Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja

   W dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

  • Informacja o zmianie dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej

   Z uwagi, że Starostwo Powiatowe w Wieruszowie w dniu 24 grudnia 2019r. (wtorek) będzie nieczynne, dyżur nieodpłatnej pomocy prawnej przypadający na ten dzień zostanie odpracowany przez adwokata w dniu 23 grudnia 2019r. (poniedziałek) w godz. 8:00-12:00.

Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego i Mistrzostwa Polski Weteranów w BnO z udziałem zawodników powiatu wieruszowskiego

Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego i Mistrzostwa Polski Weteranów w BnO  z udziałem zawodników powiatu wieruszowskiego

 

Czerwiec to miesiąc intensywnej pracy UKS „Grom”, zarówno dla zawodników jak i trenerów w biegach na orientację. Po zakończonych Mistrzostwach Powiatu w BnO, kolejne sobotnie  zawody, tym razem w Parku Krajobrazowym w Załęczu. Oprócz zawodników naszego klubu , startował również MUKS „Junior” Ochędzyn i GOK Galewice, kluby z naszego powiatu.
Obszar zawodów obejmował malownicze tereny Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, który jest najbardziej wysuniętym obszarem Jury Krakowsko-Częstochowskiej, z licznymi formami krasowymi. Dzień zawodów był bardzo upalny, ale miła sportowa atmosfera wynagrodziła trudy zmagań naszych zawodników.
UKS „Grom” Sokolniki w rywalizacji klubowej stanął tuż za podium i zajął wysokie IV miejsce, a indywidualnie zajęliśmy następujące lokaty.

K-12 Malik Wiktoria –VII m.,

K-14 Domagała Emilia – I miejsce, Krzyżostanek Patrycja – IV miejsce, Kiełbik Nikola –VII miejsce

K-35 Korek Anna – V miejsce

M-10 Domagała Konrad – IV miejsce

M-12 Domagała jakub – V miejsce

M-14 Hryciuk Mikołaj –III miejsce, Marszałek Alan – VIII miejsce, Kozłowski Jakub

M-35 Krzyżostanek Jarosław – I miejsce, Domagała Andrzej – IV miejsce

W dniach 22-23 czerwiec to Mistrzostwa Polski Weteranów, w których uczestniczyło troje zawodników UKS „Grom” w Sokolnikach (Krzyżostanek Jarosław, Jakubowski Krzysztof, Żuraw Wiktor). Zawody odbyły się w Piechowicach/Przesieka niedaleko Jeleniej Góry. Teren typowo górski. Najlepszym biegaczem na orientację po górskich terenach okazał się Jarosław Krzyżostanek, który  został XIX weteranem w Polsce.

Zawodnikom gratulujemy za wysiłek i wysokie miejsca, które przynoszą chlubę naszemu klubowi oraz Powiatowi Wieruszowskiemu i Gminie Sokolniki.

 

 

Uczniowski Klub Sportowy ,,Grom’’

Script logo StudioStrona.pl