Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

   OK-BR.0002.42018

   Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017r. poz. 1868 ze zm.), § 15 ust. 1 pkt 1 i § 16 ust. 2 Statutu Powiatu Wieruszowskiego zawiadamiam, że dnia 30 kwietnia 2018r. (poniedziałek) o godz. 1300 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbędzie się:

   XLIV Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

  • Powiatowa muzyczna rywalizacja

   W niedzielne popołudnie (15 kwietnia br.) przeprowadzono w Bolesławcu organizowane przez miejscowe Gminne Centrum Kultury oraz Powiat Wieruszowski muzyczne przedsięwzięcie z udziałem mieszkańców naszego regionu.

   Występy uczestników były oceniane przez komisję jurorską. Rozdanie nagród, ufundowanych między innymi przez Powiat Wieruszowski, odbyło się z udziałem wicestarosty wieruszowskiego.

Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego

Uprzejmie informujemy, że Wojewoda Łódzki, Pan Zbigniew Rau ogłosił XV edycję Konkursu Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego. Zgłaszanie kandydatów do Konkursu może następować w następujących kategoriach:

- Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu,

- Mikro i małe przedsiębiorstwo,

- Gospodarstwo rolne,

- Innowacyjność.

Jest wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz autorów innowacji z województwa łódzkiego za ich wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarki regionu. Nagroda sprzyja także prezentacji i promocji działań prowadzących do sukcesów gospodarczych jej uczestników.   Udział w konkursie jest bezpłatny. Nagroda ma charakter honorowy nie wiąże się z żadną gratyfikacją finansową. Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie Nagrody, dostępnym na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi: www.lodzkie.eu ( baner: Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego na rok 2018). Wypełniony wniosek w formie papierowej i elektronicznej należy przesłać na adres Sekretariatu Nagrody do dnia 26 marca 2018r.      

 

W przypadku pytań pomocą służy Sekretariat Nagrody :

Juliana Wojtysiak, tel. ( 42) 664-12-52; juliana.predowa@lodz.uw.gov.pl

Magdalena Żółtaszek – Mikina, tel. (42) 664-10-94; magdalena.zoltaszek-mikina@lodz.uw.gov.pl

Michał Mikina, tel. ( 42) 664-10-94; michal.mikina@lodz.uw.gov.pl    

Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, 90-926 Łódź, ul. Piotrkowska 104, budynek E, pok. 221. 

Script logo StudioStrona.pl