• Zawiadomienie

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego zawiadamia, że:

1. W dniu 17 grudnia 2018 r. w siedzibie Starostwa powiatowego w Wieruszowie odbył się przetarg nieograniczony ustny.

2. Przedmiotem przetargu był garaż nr 10, usytuowany na działce nr 147, położonej w Wieruszowie.

3. Liczba osób dopuszczonych – jedna , niedopuszczonych- brak,

4. Cena wywoławcza czynszu – 83,00 zł + należny podatek VAT, najwyższa cena osiągnięta w przetargu 84,00 zł  + należny podatek VAT

5. Nabywcą nieruchomości został Pan Ryszard Waldemar Skulski

• „Transplantacje narządów w Polsce i na świecie - historia, teraźniejszość i przyszłość”

Wykład prof. dr hab. n. med. Michała Nowickiego w szkołach ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Podróże igłą malowane - Wystawa Prac Aliny Maślanki w bibliotece powiatowej

Od 12 kwietnia br. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie można oglądać wystawę prac autorstwa Aliny Maślanki "PODRÓŻE IGŁĄ MALOWANE".
Ekspozycja składa się z kilkunastu obrazów wykonanych haftem krzyżykowym, przedstawiających miejsca podróży oraz perły architektury światowej.

Serdecznie zapraszamy!

Prace będzie można oglądać w czytelni biblioteki do dnia 25 kwietnia.