• koronawirus informacje

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2020 r. (piątek) Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne.

• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w okresie letnim

W okresie od 1 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 700 do 1500. Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 715 do 1430. Obsługa interesantów odbywać się będzie zgodnie Zarządzeniem nr 10/2020 Starosty Wieruszowskiego z dnia 5 czerwca 2020r. w sprawie organizacji pracy w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie.

Podsumowanie konkursu „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie informuję, że podsumowanie  projektu pn. Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja  odbędzie się dnia 12.12.2013 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. W ramach podsumowania zostaną rozdane nagrody dla laureatów konkursów: Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,,Człowiek jako element przyrody” oraz Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,, Bliżej Przyrody-Z Ekologią na Ty”.